Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Microsoft spēļu konsoles Xbox One īpašniekiem turpmāk būs pieejams jauns serviss. Ar to būs iespējams abonēt spēles, maksājot noteiktu maksu mēnesī un spēlējot noteiktu skaitu spēļu.

Microsoft paziņojis, ka Xbox Game Pass maksās 9.99 ASV dolārus mēnesī, un tas sevī iekļaus iespēju spēlēt 100 spēles. Abonementam noslēdzoties, spēles vairs spēlēt nevarēs. Šis pakalpojums būs pieejams pavasara beigās.

Mēneša abonementā būs iekļautas tādu ražotāju spēles kā 2K, 505 Games, BANDAI NAMCO Entertainment, Capcom, Codemasters, Deep Silver, Focus Home Interactive, SEGA, SNK CORPORATION, THQ Nordic GmbH, Warner Bros. Interactive Entertainment un Microsoft Studios.

Electronic Arts nav šajā sarakstā, jo uzņēmumam ir pašam savs abonēšanas serviss EA Access. Ar to iespējams spēlēt vairāk nekā 20 EA spēles par fiksētu mēneša (5 eiro) vai gada (30 eiro) maksu. Cenas gan ir relatīvas, jo dažādos interneta veikalos abonementu var iegādāties par mazāku summu.

Jāpiebilst, ka gan Xbox Game Pass, gan EA Access teorētiski nemaz nav pieejams Latvijas reģionam, taču to iespējams apiet, iestatot savai Xbox ierīcei kādas citas valsts atrašanās vietu, piemēram, ASV. Tāpat ir iespējams iegādāties dāvanu kuponus konkrētu summu vērtībā, kurus savukārt var brīvi izmantot Microsoft virtuālajā veikalā.

Xbox Game Pass, tāpat kā EA Access, piedāvā pilnās spēļu versijas par fiksētu mēneša maksu. Tās nav un nebūs izmēģinājuma versijas ar laika ierobežojumiem. Brīdī, kad lietotājs pārtrauks maksāt, viņam attiecīgi vairs nebūs iespējas spēlēt šīs spēles.

 

Resursi: http://news.xbox.com

 

Saistītās tēmas: spēlesxbox one

Izsaki savu viedokli