Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi
post-image

Tehnoloģiju milzis Microsoft jau šovasar grasās prezentēt savu jauno spēļu konsoli Xbox Project Scorpio. Tā būs visu laiku jaudīgākā Microsoft konsole, kas pārspēs gan klasisko Xbox One, gan arī prognozēts, ka aizies soli priekšā savam galvenajam konkurentam Sony.

Paredzēts, ka spēļu konsole atbalstīs 4K video kvalitāti, kā arī tajā varēs spēlēt gan virtuālās, gan papildinātās realitātes spēles. Xbox Scorpio patiesībā tiks būvēts uz Xbox One bāzes, tomēr tam būs būtiski uzlaboti dzelži, kas konsoli padarīs par visu laiku jaudīgāko Microsoft spēļu iekārtu.

Microsoft sadarbojas ar virtuālās realitātes ierīču izstrādāju Oculus, kas arī jaunajai konsolei nodrošinās pavisam jaunu spēļu pieredzi. Tāpat Scorpio būs sešas teraflops mērvienības, kamēr Xbox One tās ir tikai 1,3. Tās lielā mērā nosaka datora ātrumu un jaudu, un skaidri redzams, ka Scorpio tādējādi tiešām būs daudz jaudīgāks par savu priekšteci.

Lai arī Xbox lielākais konkurents Sony nesen laida pārdošanā Playstation 4 Pro, tomēr Microsoft ir apņēmības pilns beidzot pārspēt arī Sony. Jāpiebilst, ka Playstation 4 Prteraflop apjoms ir 4,2, kas savā ziņā vieš pamatotas cerības, ka Scorpio tiešām būs jaudīgākā konsole pasaulē.

Scorpio, salīdzinot ar Xbox One (8 GB), būs 12 GB operatīvā atmiņa, kā arī jaunais procesors būs par 31% jaudīgāks nekā iepriekšējai konsolei. Project Scorpio gaidāms šajā vasarā, turklāt ir zināms, ka līdz ar jaunās konsoles nākšanu pasaulē, tiks uzlabotas arhaiskās Xbox 360 un Xbox One spēles.


Izmantotie resursi: http://www.theverge.com/

 

 

Saistītās tēmas: microsoftxbox

Izsaki savu viedokli