Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ja arī Tev iecienīts brīvā laika pavadīšanas veids ir virtuālās spēles, izmēģini jaunā Latvijas censoņa Normunda Petrova izgatavoto spēļu konsoli! Pēc apraksta spriežot, tā ir gana daudzfunkcionāla!

Apolinary ir Latvijā ražota spēļu konsole, kura ar HDMI kabeli ir pievienojama pie mājas TV vai jebkura cita monitora. Ierīce darbojas kā retro spēļu emulators, atbalstot tādu platformu spēles kā Atari, Megadrive, PC Engine, Super Nintendo, Nintendo, PlayStation 1, Sega Genesis, MAME, GameBoy un daudzas citas. Viss kas lietotājam jāizdara ir jāpievieno USB ar sev izvēlētām spēlēm un konsole automātiski tās saglabās savā atmiņā, sakārtojot pa kategorijām. Tā ir būvēta izmantojot Raspberry Pi 3 1GB B modeļa kredītkartes izmēra datorus. Katrā konsolē ir iebūvēta automātiska dzesēšanas sistēma, kura neļauj tai pārkarst pie lielākas slodzes vai arī augstas istabas temperatūras. Sasniedzot 60 grādus, iebūvēts ventilators sāk dzesēt CPU un izslēdzas tiklīdz temperatūra ir zemāka par 60 grādiem. Pasūtot ierīci, klients var izvēlēties koku no kura tā tiks izgatavota (osis, riekstkoks, sarkankoks, ozols), iebūvēto atmiņas apjomu (līdz 64GB), logo krāsu – melnu organiskā stikla logo vai arī gaišu ar iebūvētām LED gaismām, kuras spīd tumsā.

Pilna komplektācija:

  • Konsole
  • 2x USB pultis
  • 16GB+ MicroSD atmiņas karte
  • HDMI 1.5 m kabelis
  • Micro USB vads ar barotāju
  • Auduma maisiņi pultij un konsolei
  • Lietotāja instrukcija
  • 10 000+ dažādu plaformu spēles

Apolinary spēļu konsole

Pasūtot konsoli, tās izgatavošanas laiks varētu aizņemt līdz septiņām darba dienām. Atkarīgs arī no ātruma, kādā piegādātāji piegādā komponentes.

Cena Latvijā ir 150 eiro, savukārt ārzemēs 200 eiro.

Vairāk bildes un apraksta var atrast mūsu oficiālajā mājaslapā – http://www.apolinary.is-great.com/

Mūsu Etsy veikals – https://www.etsy.com/listing/489194820/apolinary-gaming-console?ref=pr_shop

Mūsu oficiālā Facebook lapa – https://www.facebook.com/apolinaryconsole/

Klientiem Latvijā vēlams pasūtīt rakstot uz e-patu: normunds.petrovs@icloud.com

Drīzumā boot.lv būs videosadaļa, kurā testēsim dažādas tehnoloģiskas ierīces! Seko mums!

Izsaki savu viedokli