Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Kompānija “Electronic Arts” paziņoja par studijas “Respawn Entertainment” iegādi, kas spēlētājiem pazīstama kā “Titanfall” sērijas izstrādātāji. Šī pirkuma ietvaros, pircējs apstiprināja, ka pašlaik “Respawn” strādā pie trim jaunām spēlēm: “Titanfall”, “Zvaigžņu kariem” un ļoti noslēpumaina VR-projekta, kuru ir plānots izdot 2019. gadā.

“Respawn” izpilddirektors Vincs Zampella izteicās: “Mēs atvērām “Respawn” ar mērķi radīt studiju ar labākajiem šī virziena pārstāvjiem un kļūt par vadošajiem inovatīvo spēļu izstrādātājiem. Mēs jutām, ka ir pienācis laiks pievienoties nozares līderiem, kam ir nepieciešamie resursi un atbalsts, kuri ir vajadzīgi mums ilglaicīgiem panākumiem, tajā pašā laikā, saglabājot mūsu kultūru un radošuma brīvību. Tas ir lielisks nākamais solis gan “Respawn”, gan “EA” un mūsu spēlētājiem.

Turklāt, kā ziņoja izdevniecība “Kotaku” pirmie studiju vēlējās iegādāties Dienvidkorejas kompānija “Nexon”, radījušas mobilo spēli pēc “Titanfall” motīviem. Tā piedāvāja darījumu “Respawn” un “EA” atlika 30 dienas, lai atbildētu uz ienākošo priekšlikumu, ko tā arī izdarīja.

Saistītās tēmas: eaTitanfall

Izsaki savu viedokli