Aktuāls

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

9 fakti, ko tu nezināji par Latvijas sasniegumiem kosmosa izpētes jomā

IT sasniegumi, bizness

Filipīnās tiek izmēģināta ”Twitter Lite” optimizētā aplikācija

Internets

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto
post-image

Viens no pasaules lielākajiem datorspēļu ražotājiem ”EA” pirms nedēļas atrādīja pirmo ieskatu jaunajā spēlē ”Fifa 18”, taču vakar nāca klajā divi jauni treileri.

”Electronic Arts” ir pasaules līderis sporta videospēļu izstrādē. Uzņēmums veido augsta līmeņa basketbola, hokeja, futbola, amerikāņu futbola, beisbola, cīņas sporta un dažādu citādu spēļu simulatorus.

Futbola spēle ”Fifa” ir viens no veiksmīgākajiem uzņēmuma produktiem. Jaunās paaudzes konsoles ”Xbox One” un ”Playstation 4” ik gadu saņem uzlabotu un vēl reālistiskāku spēles versiju.

Šobrīd ”EA” mājaslapā ir informācija, ka spēlei pieejamas divas versijas – slavenā brazīliešu futbolista Ronaldu un pašreizējās Portugāles zvaigznes Krištianu Ronaldu versijas. Tāpat spēli darbinās ”Frostbite” tehnoloģija, kā arī tai būs reālistiskāki stadioni, spēlētāju sejas un pati spēle būs gudrāka un taktiskāka.

Spēlei tikusi izmantota arī ”Real Player Motion” tehnoloģija. Proti, EA uzaicināja virkni spēlētāju, pievienoja viņiem sensorus un izanalizēja reālās futbolistu kustības, kas tika iestrādātas virtuālajos spēlētājos. Tādējādi, piemēram, visas specifiskās Krištianu Ronaldu kustības katrs varēs izmēģināt ar virtuālā futbolista palīdzību.

Tāpat īpašs ieskats izveidots ikoniskajam Aleksam Hanteram, kurš spēlē pirmo reizi parādījās pagājušā gada versijā. Izdomātais tēls Alekss Hanters ir galvenais varonis pilnīgi jaunā spēles režīmā ”The Journey”. Tajā spēlētājam ir jāiejūtas Hantera ādā, pašam jāpieņem lēmumi un jāspēlē ar viņu mačus, aizvedot Hanteru no bērnu futbola līdz profesionālai komandai. ”Fifa 18” būs iespējams turpināt spēlēt Aleksa Hantera stāstu.

”Fifa 18” oficiāli veikalu plauktos un virtuālajos veikalos nonāks 29. septembrī.

Izmantotie resursi: https://www.easports.com/fifa

Saistītās tēmas: eafifa 18videospēles

Izsaki savu viedokli