Aktuāls

”Apple” detaļu ražotājs izpauž, kad aptuveni tiks prezentēts ”iPhone 8”

Tālruņi, mobilās ierīces
post-image

”Microsoft” E3 preses konferences ietvaros tika prezentēta ne tikai jaunā un superjaudīgā konsole ”Xbox One X”, bet arī dažādas citas interesantas lietas. Piemēram, datora aksesuāru ražotājs ”Hyperkin” atrādīja jaunu ”Xbox One” trešās puses vadības pulti un tā nebija tāda, kādu lielākā daļa bija iecerējusi redzēt.

Jaunā pults saņēmusi ļoti zīmīgu izskatu. Proti, ”Hyperkin” viens pret vienu nokopējis pirmatnējās ”Xbox” pults dizainu un padarījis to pieejamu ”Xbox One” spēļu konsolei un jebkuram ”Windows 10” datoram.

Šīs pults mērķauditorija ir cilvēki, kas labprāt kavētos atmiņās, uzspēlējot mūsdienīgas spēles ar vecmodīgu pulti. Tās dizains ir dramatisks un gigantiskā pults ne tuvu nav tik ērta, cik jaunā, taču tās pievienotā vērtība slēpjas nostaļģijā, nevis ērtībās.

Pults, kuras nosaukums ir ”Duke”, saņems dažas modernas izmaiņas, salīdzinot ar pirmatnējo pulti. Piemēram, vidējā logo vietā iestrādāts digitāls LCD ekrāns, kas logo rādīs, kad pults būs pieslēgta kādai ierīcei. Tāpat pultij ir divarpus metru garš vads, kas saderīgs gan ar ”Xbox One”, gan datoriem.

Vēl gan nav zināms, kad pults nonāks tirdzniecībā un kāda būs tās cena.

 

Saistītās tēmas: microsoftpultsxbox one

Izsaki savu viedokli