Aktuāls

”Tinda Finger” – 2017. gada dīvainākais izgudrojums?

IT sasniegumi, bizness

9 fakti, ko tu nezināji par Latvijas sasniegumiem kosmosa izpētes jomā

IT sasniegumi, bizness

Filipīnās tiek izmēģināta ”Twitter Lite” optimizētā aplikācija

Internets

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto
post-image

”Microsoft” pirms dažām dienām prezentēja jauno spēļu konsoli ”Xbox One X”. Uzņēmuma vārdiem sakot, tā ir ”pasaulē spēcīgākā spēļu konsole” un ”īsta 4K kvalitātes” ierīce. Tā gan nav bijusi tukša liekuļošana, jo ”Xbox One X” patiešām saņēma ārkārtīgi jaudīgas specifikācijas, kādas nav pieejamas nevienai citai konsolei, pat ne galvenajam konkurentam ”PS4 Pro”.

”Xbox” pārstāvis Fils Spensers pauda dažas atziņas saistībā ar jauno konsoli. ”Uz ”Playstation 4 Pro” es skatos vairāk kā uz ”Xbox One S” konkurentu. Paskatieties kaut vai uz ierīces tehniskajām specifikācijām. Tas ir pavisam cits līmenis kā jebkurai citai mūsdienu konsolei.”

Spensers kā galvenos argumentus nosauca lielo veiktspēju, kas atspoguļojas RAM atmiņā un procesora jaudā. Viņš gan arī norādīja, ka ”Xbox One X” uzvaras gājiens varētu notikt pēc kāda laika, jo, viņaprāt, 2018. gada uzņēmuma pārdotākā konsole būs tieši ”Xbox One S”.

”Xbox One X” pārdošanā nonāks oktobra otrajā pusē, tomēr ”Microsoft” prezentēja tikai vienu saderīgu spēli – ”Forza Motorsport 7”. Spensers gan pastāstīja, ka spēļu klāsts nebūšot problēma un drīzumā pēc ierīces iznākšanas spēles būs pieejamas lielākos apjomos.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

Saistītās tēmas: playstation 4spēļu konsolesxbox one

Izsaki savu viedokli