Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets
post-image

Šā gada 16. un 17. septembrī Lietuvas galvaspilsētā Viļņā risināsies Baltijā lielākā datorspēļu izstāde ”GameOn III”. Iepriekšējos gados tā pulcējusi ārkārtīgi lielu skaitu apmeklētāju gandrīz 15 tūkstošu cilvēku apmērā.

”Pagājušajā gadā mums izdevās sarīkot vērienīgu pasākumu, kas lika saprast, ka ik gadu varam to padarīt arvien labāku,” tā izteicās ”GameOn” vadītājs Rids Busmans ”Šogad esam gatavi izveidot vēl grandiozāku izstādi, kur pulcēsies ne tikai kvēli datorspēļu cienītāji, bet arī cilvēki, kuri nekad nav aizrāvušies ar spēlēm.”

12 tūkstošus kvadrātmetu lielajā izstāžu hallē Viļņā varēs aplūkot un izmēģināt dažādus datorspēļu ”gadžetus”, kā arī būs dažnedažādas aktiviātes, kurās varēs piedalīties ikviens apmeklētājs.

2016. gadā vairāk kā 100 dažādi uzņēmumi šai pasākumā atrādīja savas tehnoloģiju inovācijas, kas saistītas ar datorspēlēm un to aprīkojumu. Šogad ”ĢameOn” uzsākusi sadarbību ar uzņēmumu ”Nordic Game”, kas nozīmē, ka izstādē būs vēl dažādas jaunas aktivitātes.

Šai izstādē tiek rīkoti arī dažādi spēļu turnīri. Aizvadītajā gadā tajos piedalījās 300 komandas no 38 valstīm. Izstādē risinās vairāku spēļu sacīkstes, taču lielākās no tām ir ”CS:GO” un ”League of Legends”, kur tiek izspēlētas attiecīgi arī lielākās naudas balvas.

”GameOn” pagājušogad apmeklēja vairāk kā 50 ”YouTube” slavenības, kā arī daudzi citi internetā slaveni cilvēki.

Saistītās tēmas: datorspēlesizstādeLietuva

Izsaki savu viedokli