Aktuāls

Sešu mēnešu laikā no Beļģijas ievesti auto ar 24,5 miljonu kilometru deficītu

Auto, Moto

Ar mikroautobusiem RAF “Latvija” atkārtos ekspedīciju līdz Vladivostokai

Auto, Moto

Skandalozs datovīruss nozog konfidenciālu cilvēku veselības informāciju Lielbritānijas slimnīcās

Bez kategorijas

Boot.lv komanda

komandas bilde
Ingrīda Ozoliņa
Producente

Neraugoties uz strauju tehnoloģiju ienākšanu mūsu ikdienā, ir svarīgi saglabāt cilvēciskās vērtības. Es ļoti augstu vērtēju tehnoloģiskos sasniegumus, taču uzskatu, ka tie nedrīkst nomākt cilvēku vēlmi pašiem domāt un strādāt.

komandas bilde
Elīna Kuple
Literārā redaktore

Rakstītais teksts – tā ir viena no manām esamības formām, kurā elpoju. Lai RītaKafija.lv dotā enerģija būtu jaudīga – esmu nomodā par dzīvu, bet tīru valodu. Rakstītās valodas kvalitāti izvērtēju arī RitaKafija.lv jaunpienācējā: Boot.lv. Vārdam ir liels spēks – viens vārds var pacelt, bet cits – nogalināt. Šī ir ļoti perspektīva komanda – ir prieks būt tajā. Elpojiet RītaKafija.lv neaizmirstamo smaržu varavīksni!

komandas bilde
Sintija Zankovska
RītaKafija.lv un Boot.lv žurnāliste

Piesardzība manī sadzīvo ar avantūrismu, tāpēc katrai lietai spēju ieraudzīt “zelta maliņu”. Man nepatīk, ja kaut kas nav izdarīts līdz galam, tas rada tādu kā nekārtību prātā. Uzskatu, ka mana drosme ir lielāka par manu talantu, bet ticiet man, ar to pietiek, lai darītu foršas lietas. Neciešu skaudību – tā neļauj augt un izvirzīt augstākus mērķus! Dzīvot saskaņā ar sevi un plūkt laurus – tāds ir mans kredo.

komandas bilde
Bruno Pērkons
Boot.lv žurnālists

Mūsdienās viss ikdienišķais lēnām kļūs vieds. Ledusskapji, telefoni, pulksteņi un pat mājas ir tikai sākums. Mana interese par jaunajām tehnoloģijām, laikam ejot, aug augumā. Cenšos portāla lasītājiem nodot maksimāli skaidru un saprotamu informāciju par jaunākajām tehnoloģijām un ar to saistītajām tēmām. Labprāt ieguldu laiku un pūles, lai Boot.lv būtu aizraujošs un uzticams avots, kur smelties jaunāko un aktuālāko informāciju par tehnoloģijām. Pārsvarā, cik vien iespējams, objektīvi, taču arī bez subjektīva vērtējuma neiztikt.