Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums
post-image

Zviedrijas aģentūra Västtrafik, kas atbild par sabiedriskā transporta pakalpojumiem, ir publicējusi 45 sekunžu garu videoklipu kā jaunu komerciālā transportlīdzekļa inovācijas reklāmu.

Dramatiskas mūzikas fonā video demonstrē noslēpumaini jaunu transportu: elektrifikācija, koplietošanas pakalpojums, deleģēta braukšana, stabilitāte un citas transporta specifikācijas. Video beigās izrādās, ka tas ir pilsētas autobuss, nevis atkal kāds jauns hibrīda auto.

“Mēs, protams, atbalstām drošāku un videi draudzīgāku transportu. Ar sabiedriskā transporta palīdzību iedzīvotāji jau ir veikuši soli, atsakoties no auto vadīšanas. Tagad mēs speram lielu soli nākotnē ar uzsvaru uz jaunu, inteliģentu un ilgtspējīgu transporta veidu, kas dzīvi padarīs vieglāku,” sacīja Västtrafik prezidents Lars Bakstroms.

Lai arī liela daļa pasaules ekspertu bezpilota transportlīdzekļu parādīšanos uz ceļa prognozē tikai ap 2021. gadu un nelielā skaitā, pilsētas autobusu attīstība daudzas desmitgades būs stabila, un tie var sākt parādīties jau tuvākajā laikā.

Reklāmas kampaņas ietvaros vairāk nekā 120 000 Zviedrijas pilsētas Gēteborgas autovadītāju ir saņēmuši vēstuli ar piedāvājumu par bezmaksas izbraucienu ar jaunās paaudzes sabiedrisko transportu tuvāko divu nedēļu laikā.

Saistītās tēmas: autobussSabiedriskaistransportsVästtrafik

Izsaki savu viedokli