Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Zviedrijas aģentūra Västtrafik, kas atbild par sabiedriskā transporta pakalpojumiem, ir publicējusi 45 sekunžu garu videoklipu kā jaunu komerciālā transportlīdzekļa inovācijas reklāmu.

Dramatiskas mūzikas fonā video demonstrē noslēpumaini jaunu transportu: elektrifikācija, koplietošanas pakalpojums, deleģēta braukšana, stabilitāte un citas transporta specifikācijas. Video beigās izrādās, ka tas ir pilsētas autobuss, nevis atkal kāds jauns hibrīda auto.

“Mēs, protams, atbalstām drošāku un videi draudzīgāku transportu. Ar sabiedriskā transporta palīdzību iedzīvotāji jau ir veikuši soli, atsakoties no auto vadīšanas. Tagad mēs speram lielu soli nākotnē ar uzsvaru uz jaunu, inteliģentu un ilgtspējīgu transporta veidu, kas dzīvi padarīs vieglāku,” sacīja Västtrafik prezidents Lars Bakstroms.

Lai arī liela daļa pasaules ekspertu bezpilota transportlīdzekļu parādīšanos uz ceļa prognozē tikai ap 2021. gadu un nelielā skaitā, pilsētas autobusu attīstība daudzas desmitgades būs stabila, un tie var sākt parādīties jau tuvākajā laikā.

Reklāmas kampaņas ietvaros vairāk nekā 120 000 Zviedrijas pilsētas Gēteborgas autovadītāju ir saņēmuši vēstuli ar piedāvājumu par bezmaksas izbraucienu ar jaunās paaudzes sabiedrisko transportu tuvāko divu nedēļu laikā.

Saistītās tēmas: autobussSabiedriskaistransportsVästtrafik

Izsaki savu viedokli