Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta 2017. gada sezona jau ir saskatāmā attālumā, un tās pirmais starts slavenajā Barselonas Formula 1 trasē gaidāms šīs sestdienas rītā – 1. aprīlī jeb “joku dienā”! Reinim Nitišam šīs būs pirmās sacensības ar čempionvienības EKS sagatavoto Audi S1 EKS RX quattro.

“Pēdējais mēnesis ar ”EKS” ir bijis ļoti intensīvs un dažādiem notikumiem piepildīts. ”Audi S1 EKS RX” man ir pilnīgi jauns auto, un tam nepieciešama nedaudz cita pilotēšanas pieeja, nekā esmu radis līdz šim. Tomēr man ir lieliska komanda un komandas biedri, kas mani atbalsta katrā attīstības solī un sniedz padomus, lai es spētu iespējami ātri pielāgoties šai automašīnai,” komentē Nitišs. “Man patīk, ka sezona šogad sāksies Barselonā. Trasē apkopoti dažādi elementi – ļoti ātra asfalta taisne, kam seko šauri, atpakaļejoši grants sekcijas līkumi. Tehniski un interesanti, turklāt prognozētie mainīgie laika apstākļi vēl vairāk sajauks kārtis!”

Reiņa Nitiša dalība FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējama, pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Citadele, Latvijas Gāze, Ošukalns un Jēkabpils Dome, kā arī Eibe-L, Hertz, Light Guide Optics International, OK Būvmateriāli, Radex, RA EVENTS, Sonora un Z-Light. Informatīvo atbalstu nodrošina DELFI.

 

2

World RX of Barcelona norises grafiks

Piektdiena, 31. marts

17:00* 1. kvalifikācijas starta vietu izloze

Sestdiena, 1. aprīlis

10:00 Treniņbraucieni

13:00 Pasaules RX Supercar 1. kvalifikācija

15:30 Pasaules RX Supercar 2. kvalifikācija

Svētdiena, 2. aprīlis

09:30 Treniņbraucieni

11:00 Pasaules RX Supercar 3. kvalifikācija

12:10 Pasaules RX Supercar 4. kvalifikācija

14:40 Rallijkrosa studija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV

15:00 Tiešraides translācija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV

16:00 Finālbraucieni

17:00 Rallijkrosa studija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV

*pēc Latvijas laika; norādītie laiki ir provizoriski un var mainīties.

Vairāk par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām uzzināsiet interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Instagram /reinisnitiss, Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial un YouTube /ReinisNitissOfficial.

Vairāk par EKS meklējiet interneta mājaslapā www.eksrx.com. Vairāk par Pasaules RX interneta mājaslapā www.fiaworldrallycross.com.

Saistītās tēmas: rallijsReinis Nitiss

Izsaki savu viedokli