Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness
post-image

Kalifornijas velosipēdu kompānija Pure Cycles ir laidusi klajā savu pirmo elektrisko velosipēdu ar nosaukumu Volta jauno projektu vietnē Kickstarter. Pēc velosipēda izskata tas atbilst gandrīz visām elektrisko riteņu iezīmēm.

Volta piedāvā aizmugurējo riteņu bāzes motoru, kas vienā uzlādes laikā ir spējīgs nobraukt aptuveni 65 kilometrus, kā arī spēj sasniegt ātrumu līdz 32 kilometriem stundā.

Integrētās gaismas, kas ieslēdzas automātiski tumsas iestāšanās brīdī, arī dod signālu bremzēm. Neliels integrēts displejs uzrāda pašreizējo ātrumu un uzlādes līmeni (kā apgalvo uzņēmums, uzlādēts akumulators spēj izturēt aptuveni divas stundas).

Volta velosipēdā arī ir iestrādāta gudrā tehnoloģija. Tam ir paslēpts GPS izsekotājs, kas, kā apgalvo kompānija, nodrošina 24 stundu uzskaiti ar paziņojumu iespēju gadījumā, ja tavs velosipēds tiek nozagts. Velosipēdam tāpat ir iebūvēta fitnesa uzraudzības funkcijas, piemēram, kaloriju skaitītājs, kilometru skaitītājs un citi.

Pats velosipēds sver aptuveni 16 kilogramus, un tam komplektā nāk priekšējais grozs dažādu lietu pārvadāšanai, kā arī ir pieejama ķēžu sistēma – atkarīgs no klienta vēlmēm. Tā sākuma cena Kickstarter vietnē ir 1400 eiro, lai gan ir arī dārgākas šī paša modeļa iespējas.


Resursi: Theverge

Saistītās tēmas: gpskickstartervelosipēdsvolta

Izsaki savu viedokli