Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Kāds vīrietis Lielbritānijā iegādājies automašīnu, kuru var iegūt praktiski tikai izredzētie. ”Ferrari F430 Scuderia” ir spēkrats, kas izveidots vien 500 eksemplāros. Tas nozīmē tikai vienu – automašīnu iegūt savā īpašumā ir nevis grūti, bet teju neiespējami.

Lielbritānijā kāds veiksmīgs vīrs to bija nopircis par 288 tūkstošiem ASV dolāriem. Pēc spēkrata nonākšanas viņa rīcībā, vīrietis, protams, laimīgs un lepns devās veikt pirmo izbraucienu ar savu jaudīgo supermašīnu, taču šis pasākums noslēdzās ļoti bēdīgi.

Dienvidjorkšīras policija saņēma ziņojumu, ka kāda mašīna cietusi sadursmē, novirzoties no ceļa, avarējot un aizdegoties. Lieki piebilst, ka tas bija reti sastopamais un dārgais ”Ferrari”, no kura pāri bija palikušas vien lauskas.

Spēkrata īpašnieks neesot varējis savaldīt ātrumu, kā rezultāta auto izslīdēja no ceļa robežām un avarēja. Citas mašīnas šajā sadursmē necieta un arī pats šoferis ļoti veiksmīgi tika cauri sveikā vien ar dažiem sasitumiem un nobrāzumiem.

Šoferis, protams, var būt laimīgs, ka tika cauri sveikā, tomēr morālās sāpes gan ir lielas, jo retā automašīna tika sadauzīta mazāk kā stundas laikā. Jāatzīmē, ka ”Ferrari F430 Scuderia” ir aprīkots ar 500 zirgspēkiem un 100 km/h stundā lielu ātrumu tas spēj attīstīt 3,3 sekunžu laikā.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: autolielbritānija

Izsaki savu viedokli