Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ķīniešu start-up uzņēmums NIO sabiedrībai demonstrēja citu, nedaudz savādāku “nākotnes automašīnas” jēdzienu ar nosaukumu EVE. Elektriskais bezpilota auto var pārvietoties gan patstāvīgi, gan manuālā režīmā. Runājot par salonu – automašīna ir izveidota kā īsta “viesistaba uz riteņiem”, kas ir aprīkota pat ar gultu.

Auto interjers vairāk izskatās pēc lidmašīnas pirmās klases salona, kurā var ietilpt seši pasažieri. Ceļotāju ērtībām auto ir aprīkots ar bīdāmām durvīm. Krēsli transportlīdzeklī ir sakārtoti gluži kā dīvāns. Salonā arī atrodas personīgo mantu uzglabāšanas nodalījumi. Viss šeit tiek kontrolēts ar skārienjūtīgiem paneļiem.

Automašīnas “palīgs”, kas tiek nosaukts par Nomi, automašīnu vada ar sensoriem, kā arī seko līdzi vadītāja stāvoklim un nepieciešamības gadījumā brīdina, ja autovadītājs, piemēram, ir noguris.

Uz automašīnas vējstikla ir iespējams projicēt displeju. Tajā iespējams skatīties filmas vai cita veida informāciju.

Kā atzīmē izstrādātāji, EVE diez vai ir lemts kļūt par sērijveida modeli. Galu galā auto izstrādātāji nav specializējušies automašīnu ražošanā, lai arī mākslīgais intelekts ir zaļā gaisma dzīvībai uz ceļa, līdzīgi kā to jau izmanto citas auto kompānijas.

https://twitter.com/raywongy/status/840716828938772480?ref_src=twsrc%5Etfw

Automašīnas salons


Resursi: TJournal

Saistītās tēmas: autoBezpilotaķīnaViesistaba

Izsaki savu viedokli