Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Dotajā brīdī ir vien daži tādi spēkratu ražotāji, kas spēj izveidot masveidā ražotu auto, kam būtu pa spēkam pārsniegt 400 km/h atzīmi. Tas gan neliedz kompānijai Trion censties iekļūt elitārajā klubiņā.

Trion jaunākais spēkrats – Nemesis -, vadoties pēc ražotāja sniegtās informācijas, attīstīs 2000 zirgspēkus, pateicoties biturbo V8 dzinējam. Rezultātā auto spēs sasniegt 100 km/h vien 2,8 sekundēs un turpinās paātrināties līdz 435 km/h.

Tas nozīmē, ka Trion veikums mītu uz papēžiem Bugatti izstrādātajam Veyron Grand Sport Vitesse un Koenigsegg lolotajam One:1.

Ražotājs gan vēsta, ka, kaut arī tādi vārdi kā „jauda” un „ātrums” ir atrodami prioritāšu saraksta augšgalā, spēkrats varēs lepoties arī ar citām augstu vērtētām īpašībām, piemēram, augstas kvalitātes materiāliem salonā un citiem luksus klases papildinājumiem un aprīkojumu daļām.

trion-nemesis-06

Trion ir jauna, ASV bāzēta kompānija ar augstiem mērķiem, savukārt Nemesis dotajā brīdī atrodas vien attīstības pirmajās stadijās. Ražotājs sola, ka pirmo prototipu varēsim ieraudzīt jau nākamajā mēnesī.

Trion gan nav pirmā kompānija, kas savā veidā met izaicinājumu nozares milžiem. Par līdzīgu kompāniju un tās veikumu ziņojām kādu laiku iepriekš, taču Keating mērķi bija vēl augstāki. Kompānija solīja, ka izstrādātais Bolt var sasniegt pat 540 km/h.

trion-nemesis-04

Saistītās tēmas: autoTrion Nemesis

Izsaki savu viedokli