Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Sestdien, 5.augustā, Cēsīs tehniskās apskates stacijā  (Magoņu ielā 25) notiks šī gada pirmais “Tehniskās apskates nakts” pasākums. CSDD piedāvās autovadītājiem bez maksas pārbaudīt sava auto tehnisko stāvokli, kā arī pievērst uzmanību tā nozīmei ceļu satiksmē ikdienā. Ja klients vēlēsies, varēs veikt arī sava auto tehnisko apskati, veicot nepieciešamos maksājumus.

Cēsīs “Tehniskās apskates nakts” notiks jau otro reizi. Iepriekš, 2014.gadā, Cēsīs tika pārbaudīti 136 auto un vairāk nekā 80% transportlīdzekļu speciālisti atklāja trūkumus vai bojājumus, kas potenciāli atstāj negatīvu iespaidu kā uz satiksmes drošību, tā uz apkārtējo vidi. Tāpēc arī šogad CSDD piedāvās klientiem Cēsīs saņemt objektīvu vērtējumu par sava auto tehnisko stāvokli.

Tiem autovadītājiem, kuri netiks uz Cēsu “Tehniskās apskates nakts” pasākumu, būs iespēja pierakstīties uz bezmaksas auto diagnostiku arī citās Latvijas pilsētās – Rēzeknē (12.augustā), Tukumā (19.augustā), Rīgā (26.augustā), kā arī, ņemot vērā cilvēku lielo interesi par pasākumu iepriekšējos gados, CSDD 2.septembrī izsludinājusi papildu tehniskās aspaktes nakti tikko atvērtajā un modernajā Siguldas tehniskās apskates stacijā.

Saistītās tēmas: autocēsiscsdd

Izsaki savu viedokli