Aktuāls

Bijušie šova “Gāzi grīdā” jeb TopGear vadītāji Džeremijs Klārksons (Jeremy Clarkson), Ričards Hamonds (Richard Hammond) un Džeims Meijs (James May) redzami Dienvidāfrikas lielākajā pilsētā Johannesburgā, kur notiek tiešsaistes servisa Amazon Prime jaunā šova The Grand Tour pirmās sērijas filmēšana. Filmēšana tika uzsākta 17. jūlijā.


Kaut arī šovu translēt sāks tikai rudenī, jau šobrīd nopietni rit jaunu sēriju filmēšana. Atšķirībā no TopGear, kur katra filmēšana ar auditoriju notika vienā un tajā pašā vietā, The Grand Tour filmēšana kopā ar auditoriju notiks dažādās pasaules vietās. Cik zināms, filmēšana notiks arī Vācijā un Lielbritānijā.

Pats Džeremijs Klārksons par šo iespēju, filmēties kopā ar auditoriju katru nedēļu citā vietā, ir sajūsmā un savā twitter kontā dalījās ar Johannesburgas attēlu, sakot “I loved today” jeb “man šodiena patika”.

Kā redzams attēlos, varam secināt kā jaunā auto šova budžets ir iespaidīgs – vidēji par sēriju tiks iztērēti aptuveni 4,5 miljoni mārciņu, un uz jauno šovu tiek liktas lielas cerības.

The Grand Tour, kas Amazon Prime ēterā nonāks šoruden, pirmajā sezonā būs 12 raidījumi. Bijusī TopGear trijotne ar Amazon Prime noslēgusi pāris simtus miljonu dolāru līgumu uz trim gadiem, kas paredz pavisam uzfilmēt 36 raidījumus.

Izsaki savu viedokli