Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Sacensību gars, riepu skaņas un, protams, neiztikt arī bez maziem negadījumiem. Un kurš teica, ka meitenes nemāk braukt un “ielikt” puišiem 2000 kvadrātmetrus plašā drifta hallē? Wolftrike halle piedāvā video ieskatu no nelielām triciklu sacensībām draugu lokā pašā trasē.

Kā apgalvo Wolftrike pārstāvis, maksimālais elektrisko triciklu ātrums iespējams pat līdz pat 50 km/h, tomēr pašā trasē uzstādītais ātruma rekords ir 36 km/h. Tas nozīmē, ka kādam entuziastam vēl ir iespējams tikt pie jauna halles rekorda.

Pašā Wolftrike hallē veikti manāmi uzlabojumi, un tagad braucējiem ar īpašu sacensību garu un monitora palīdzību ir iespējams sekot līdzi brauciena laikam un to pēc paša vēlēšanās arī uzlabot.

Wolftrike halle savas durvis apmeklētājiem vēra šī gada 23. februārī un jau ir iekarojusi daudzu aktīvu cilvēku simpātijas. Ne viens vien karstgalvis ir izmēģinājis savas spējas savaldīt auto paātrinātā sānslīdē, turklāt nereti šādas “aktivitātes” var novērot tukšos lielveikalu stāvlaukumos, apdzīvotās zonās vai citās nepiemērotās vietās. Nu ir iespēja izbaudīt drifta sajūtas pavisam jaunā kvalitātē.

Noskaties drifta halles publicēto video un seko Wolftrike jaunumiem  Facebook lapā!

Saistītās tēmas: Drifta halleTriciklivideoWolftrike

Izsaki savu viedokli