Aktuāls

post-image

Tesla īpašniekiem automašīnas uzlāde tuvā nākotnē kļūs vēl ērtāka nekā jebkad. Elektrisko automašīnu ražotājs nupat paziņoja par Tesla uzlādes tīkla palielināšanu 2017. gada beigām. Paplašināšanās, kas notiks visa pasaulē, notiek reizē ar lielāku skaitu elektisko automašīnu izlaišanu 2018. gadā – 500 000 modeļu. (2016. Gadā kompānija saražoja 83 922 modeļus)

Uzlādes tīkls ir būtiska daļa no Tesla misijas pārdot elektriskos automobiļus patērētājiem visa pasaulē. Kaut arī īpašnieks savu auto pa nakti var uzlādēt mājas apstākļos, tas tomēr nav labs risinājums tiem, kuri vēlas doties garākā ceļojumā vai kuriem nav personīgās garāžas vai automašīnas novietnes. Uzlādes tīklu plāns ir šos “caurumus” aizpildīt. Tīkls sastāvēs no 5 400 staciju kompresoru tīkliem un 9000 galamērķa uzlādes savienotājiem.

Tesla izveidos lielākas stacijas pa noslogotākajiem tūrisma maršrutiem, kurās būs iespējams uzlādēt vairākus desmitus auto vienlaicīgi,” tika teikts uzņēmuma paziņojumā. ”Papildus dažas vietnes tiks būvētas pie šosejām, lai Tesla autovadītāji varētu ātri uzlādēt savus spēkratus.”

Līdz gada beigām kompānija cer uzstādīt 10 000 kompresorus un 15 000 uzlādes savienotājus.


Resursi: Mashable

Saistītās tēmas: autoteslatīklsuzlāde

Izsaki savu viedokli