Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Jau esam rakstījuši, ka Apple strādā pie elektromobiļa izveides un uzņēmuma vadība noteikusi pat pārāk optimistiskas prognozes šī auto nonākšanai tirgū. Šāda projekta realizēšanā nepieciešama virkne kvalificētu profesionāļu un, tā kā elektromobiļu laukā to nav daudz, tad starp kompānijām notiek sīva cīņa, lai iegūtu labākos darbiniekus.

Nesen tīmeklī parādījās informācija, ka Apple cenšas pie sevis pārvilināt Tesla inženierus, piesolot 250 tūkstošu ASV dolāru bonusu, noslēdzot darba līgumu, kā arī par 60 procentiem lielāku algu, nekā Īlona Maska vadītājā uzņēmumā.

Intervijā Vācijas laikrakstam Hadelsblatt Tesla vadītājs minējis, ka tā vis neesot patiesība un Apple vienkārši nolīgst tos inženierus, kurs Tesla atlaiž: “Ja tu neesi pietiekami labs priekš Tesla, tevi nolīgst Apple”.

Tāpat arī Īlons Masks visai kritiski izteicies par Apple plāniem ražot elektromobili, norādot, ka tas ir daudz sarežģītāk nekā ražot telefonus vai planšetdatorus – Apple nevarēs tik vienkārši aiziet pie ražotāja, kā piemēram, Foxconn un teikt – ražojiet mūsu auto.

Jāpiemin, ka arī Tesla savulaik ir pieņēmuši darbā Apple bijušos darbiniekus – šī gada februārā, Tesla uzsāka darba attiecības ar 150 cilvēkiem, lai nodrošinātu savu elektromobiļu programmatūras uzlabošanu.

Saistītās tēmas: appleelektromobilistesla

Izsaki savu viedokli