Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Interneta platforma, kurā iespējams laimēt tādus auto kā ”Ferrari 488 GTB”, ”Aston Martin DB11 V8”, ”McLaren 540” un virkni citu dažādu spēkratu. Sākotnēji varētu šķist, ka tā ir mānīšanās, taču visā pasaulē automašīnas ir laimējuši vairāk kā 380 cilvēki dažādās pasaules valstīs. Lielbritānijā šis serviss darbojas jau kopš 1999. gada.

Lai piedalītos izlozē ir jāspēlē spēle, kurā var piedalīties, iegādājoties biļetes. Spēles laikā potenciālajam loterijas dalībniekam ir dots attēls no futbola spēles, kurā ir paslēpta ”neredzama bumba”. Ir jāatmin bumbas atrašanās vieta, novelkot līnijas maksimāli tuvu tās iespējamajam centram. Jo vairāk biļetes iegādātas, jo vairāk iespēju minēt bumbas atrašanās vietu.

Biļešu cenas ir pieejamas, sākot no diviem eiro. Pērkot piecas biļetes, iespējams iegūt 20% atlaidi, bet, iegādājoties vairāk kā 10, atlaide tiek palielināta līdz 40%. Papildus var iegādāties biļetes, lai savā īpašumā iegūtu 20 tūkstošus mārciņu un degvielu automašīnai. Katru nedēļu tik izlozēts viens uzvarētājs, kurš visprecīzāk atminējis bumbas centra atrašanās vietu.

Ja arī nav izdevies izcīnīt uzvaru, bet minējums ir bijis ļoti tuvu precīzajai atrašanās vietai, ”BOTB” dāvina papildus bonusus nākamajām spēlēm, kuri var sasniegt līdz pat 100% no iepriekšējās spēles biļešu vērtības.

Reģistrēties iespējams – >>>ŠEIT<<<
Video pamācība atrodama – >>>ŠEIT<<<

Saistītās tēmas: autobotblaimests

Izsaki savu viedokli