Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

Mēs esam redzējuši ļoti daudz inovatīvus auto konceptus, bet neliels, gudrs hibrīda auto, kas ir gatavots no apģērba? Tas gan ir kas jauns!

Japāņu automobiļu kompānija Rimono Corp ir paziņojuši par nelielu divvietīgu elektrisko mašīnu, kas burtiski tika ietīta tekstila izstrādājumos. Automašīna, ko sauc par Rimono, tika izstrādāta, lai risinātu satiksmes sastrēgumu problēmas lielajās pilsētās.

Audums, kas apsedz automašīnas karkasu, ir kokvilnas poliesters – ūdensizturīgs materiāls, kas parasti tiek izmantots, izstrādājot teltis. Izrādās, ka transportlīdzekļa “ķermeni” var viegli nomainīt un pielāgot. Kompānija paziņoja, ka klientam būs iespēja auto personalizēt pēc saviem ieskatiem, izmantojot plašu auduma dizainu izvēli veikalā.

Mazais Rimono tiek darbināts ar piecu kilovatu elektromotoru, kas ļauj sasniegt maksimālo ātrumu – 45 kilometrus stundā.

Tikai vienu metru plats un 2.2 metrus garš, šis braucamrīks ir tikai 1/4 no standarta automašīnas izmēra. Kamēr prototips sver aptuveni 320 kilogramus, komanda atzīst, ka galaprodukts būšot zem 200 kilogramiem.

Izsaki savu viedokli