Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness
post-image

Dienvidkorejas tehnoloģiju milzis ”Samsung” atradis piemērotu brīdi, lai sāktu nodarboties ar elektroautomašīnu akumulatoru ražošanu. Piemēram, Francija, Lielbritānija un Ķīna paziņojušas, ka 2040. gadā šajā valstīs tiks aizliegta iekšdedzes dzinēju automašīnu tirdzniecība, pilnībā pārejot uz videi draudzīgajiem elektroauto.

Tāpat teju visi lielākie spēkratu ražotāji sākuši attīstīt elektroauto tehnoloģijas. Piemēram, ”Volkswagen” paziņojis, ka, sākot no 2030. gada, visi uzņēmuma jaunāki automobiļi būs pieejami arī elektrodzinēju versijās.

”Samsung” Frankfurtes motorizstādē prezentējis multifunkcionālu akumulatoru, kas, pēc uzņēmuma vārdiem, esot spējīgs ar vienu uzlādi veikt teju 700 kilometru lielu maršrutu.

Salīdzinot ar ”Tesla”, šāds skaitlis ir ļoti ievērojams, taču diez vai ”Samsung” pirmie akumulatori varētu demonstrēt labāku sniegumu par ”Tesla” baterijām. Īlona Maska vadītais elektroautomobiļu uzņēmums jau ilgu laiku izstrādā šādas tehnoloģijas, kamēr ”Samsung” pieredzes šajā nozarē praktiski nav.

”Samsung” nav paziņojis, kādas automašīnas spētu veikt 700 kilometru distanci, tādēļ šo var uzskatīt par ļoti aptuveni skaitli.

Izmantotie resursi: http://mashable.com

Saistītās tēmas: elektroautosamsungtesla

Izsaki savu viedokli