Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

Šodien netālu no Metē pilsētas sākās Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta trešais posms Kapaza World RX of Belgium. 19 dalībnieku konkurencē, pēc divām Supercar klases kvalifikācijām jēkabpilietis Reinis Nitišs ierindojas desmitajā vietā. Rīt notiks divas noslēdzošās kvalifikācijas, kā arī sacensību finālbraucieni.

Vēsa un drēgna bija pasaules čempionāta Beļģijas posma pirmā diena, kuras laikā norisinājās treniņbraucieni un divas kvalifikācijas. Zīmīgi, ka šodien Beļģijā startēja arī Eiropas rallijkrosa čempionāts Supercar klases automašīnām, kas netālās Metē pilsētas iedzīvotājiem un viesiem sagādāja īpašu atmosfēru – uz starta kopumā stājās 46 automašīnas ar 600 zirgspēku jaudīgajiem dzinējiem. Pirmās kvalifikācijas kopvērtējumā Reinis Nitišs uzrādīja 10. ātrāko laiku, savukārt otrajā kvalifikācijā Nitišam – 12. ātrākais laiks.

20160514_1_REINIS NITISS_©REINISNITISS.COM

“Pirmajā braucienā sanāca misēklis startā! Pozitīvi, ka auto nenoslāpa pavisam un ar dažu sekunžu zaudējumu varēju turpināt braukt. Turklāt, man ne tikai izdevās noķert konkurentus, bet līdz brauciena finišam pat izdevās pakāpties līdz trešajai pozīcijai.

Arī otrais brauciens šodien nebija ideāls – startēju no piektās pozīcijas, tātad  – pašas ārmalas. Lai gan ar startu šoreiz viss bija kārtībā, no pašas ārmalas izcīnīt labu pozīciju pirmajā līkumā ir teju neiespējami – tad jābūt izcilam startam, bet konkurentiem jākļūdās… Brauciena turpinājumā šoreiz nācās cīnīties ne tikai ar konkurentiem, bet arī putekļiem, un vājas redzamības apstākļos pieļāvu kļūdu, izbraucot ārpus trases!

Gandarījums, ka arī ar nosacīti neveiksmīgiem braucieniem spēju uzrādīt pietiekami labus laikus, lai šobrīd ierindotos 10. pozīcijā un rīt spētu cīnīties par vietu pusfinālā. Turklāt, trešajā braucienā man būs otrā starta pozīcijas un ļoti ceru, ka izdosies veiksmīgs starts un varēšu parādīt visu ALL-INKL.com Münnich Motorsport uzbūvētās Seat Ibiza RX automašīnas potenciālu!” pēc pirmās sacensību dienas stāsta Reinis Nitišs.

Tikmēr otrs latviešu braucējs Jānis Baumanis uzrādīja astoto (1. kvalifikācija) un sesto (2. kvalifikācija) ātrāko laiku un pēc sestdienas kvalifikācijām ierindojas sestajā vietā.

Reiņa Nitiša starts FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Ošukalns un Sonora, kā arī Jēkabpils Dome, Autobrava, Eibe-L, Hertz, Latvijas Gāze, OK Būvmateriāli, RA EVENTS un SMS Credit. Informatīvo atbalstu nodrošina DELFI un Zebra.

Tikai Lattelecom klientiem pieejamajā kanālā Best4Sport TV tiks translēti visi 12 FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmi. Lattelecom ir FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma Neste World RX of Latvia (1.-2. oktobris, 2016) atbalstītājs, un pasākuma norises vietā nodrošinās mūsdienu tehnoloģijas. Lattelecom atbalsta arī Reini Nitišu, kurš 2016. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezonā startē Vācijā bāzētās komandas ALL-INKL.com Münnich Motorsport sastāvā.

Vairāk par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām uzzināsiet interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial, YouTube /ReinisNitissOfficial un Instagram /reinisnitiss.

Vairāk par Pasaules RX interneta mājaslapā http://www.fiaworldrallycross.com.

Kapaza World RX of Belgium norises grafiks

Svētdiena, 15. maijs

  • 09:30 Treniņbraucieni
  • 11:00 Supercar 3. kvalifikācija
  • 12:15 Supercar 4. kvalifikācija
  • 14:30 Rallijkrosa studija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV
  • 15:00 Tiešraides translācija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV
  • 16:00 Finālbraucieni
  • 17:00 Rallijkrosa studija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV

*pēc Latvijas laika; norādītie laiki ir provizoriski un var mainīties.

Izsaki savu viedokli