Aktuāls

”Huawei” prezentē jauno ”Huawei Mate 10 lite” – viedtālruni ar kamerā iestrādātām dubultajām lēcām

Tālruņi, mobilās ierīces

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

Šajā nedēļas nogalē norisināsies jau trešais Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta (Pasaules RX) posms. Sacensības notiks Beļģijā, Metē pilsētas pievārtē, kur mājvietu radusi 1149 metrus gara rallijkrosa trase. Jēkabpilietim Reinim Nitišam sacensībās šoreiz būs 23 konkurenti, tostarp arī Fransuā Duvāls – līdz šim vienīgais beļģu autosportists, kurš uzvarējis kādā no pasaules rallija čempionāta (WRC) posmiem.

Pasaules RX posms Beļģijā skatītājiem sagādās ne mazums iemeslu līdzi just saviem elkiem un favorītiem, jo šajā nedēļas nogalē autosportisti varēs uzsākt cīņu par Eiropas rallijkrosa čempiona titulu uzreiz divās ieskaites klasēs – Supercar un Touring Car. Jaudīgajā pilnpiedziņas klasē kopā ar pasaules čempionāta dalībniekiem, sagaidāms rekordskaits braucēju – 49 sportisti, kuriem pievienosies 19 piloti ar aizmugures piedziņas Touring Car automašīnām, kā arī RX Lites sporta auto, kuriem šīs būs otrās sacensības divu nedēļu laikā. Tieši Touring Car un RX Lites auto būs redzami arī Latvijā notiekošajā čempionāta desmitajā posmā Neste World RX of Latvia, kas Biķernieku trasē notiks 1. un 2. oktobrī.

Kā ierasts, rallijkrosa ekspertu studija un tiešraides translācija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV būs redzama svētdien, no plkst. 14.30.

“Beļģijas trase ir ļoti tehniska, jo tajā ir apvienoti vairāki elementi, kas braucēju un sacīkšu inženieru dzīvi padara grūtāku. Tajā ir gan gari un ātri, gan arī atpakaļejoši un lēni līkumi, turklāt, trasē ir augstas apmales – sacensību laikā jārod balanss, lai spētu sasniegt maksimālo rezultātu.

Uz Beļģiju dodos ar labām atmiņām, jo pērn posms izvērsās veiksmīgi – man izdevās izcīnīt vietu uz goda pjedestāla. Vienlaikus spilgtā atmiņā ir arī vēl gadu senāki notikumi, kad piedzīvoju vienu no savas karjeras lielākajām avārijām  – pamattrases un Joker apļa krustpunktā, saduroties ar Heninga Solberga vadīto auto. Šādas galējības tikai vēlreiz apliecina rallijkrosa dinamiku un to, ka rezultātu ir neiespējami paredzēt,” pirms posma stāsta Reinis Nitišs.

Reiņa Nitiša starts FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Ošukalns un Sonora, kā arī Jēkabpils Dome, Autobrava, Eibe-L, Hertz, Latvijas Gāze, OK Būvmateriāli, RA EVENTS un SMS Credit. Informatīvo atbalstu nodrošina DELFI un Zebra.

Tikai Lattelecom klientiem pieejamajā kanālā Best4Sport TV tiks translēti visi 12 FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmi. Lattelecom ir FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma Neste World RX of Latvia (2016. gada 1.-2. oktobris) atbalstītājs, un pasākuma norises vietā nodrošinās mūsdienu tehnoloģijas. Lattelecom atbalsta arī Reini Nitišu, kurš 2016. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezonā startēs Vācijā bāzētās komandas ALL-INKL.com Münnich Motorsport sastāvā.

Vairāk par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām uzzināsiet interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial, YouTube /ReinisNitissOfficial un Instagram /reinisnitiss.

Vairāk par Pasaules RX interneta mājaslapā http://www.fiaworldrallycross.com.

World RX of Hockenheim norises grafiks

Piektdiena, 13. maijs

 • 17:00* 1. kvalifikācijas kārtas starta vietu izloze

Sestdiena, 14. maijs

 • 10:00 Treniņbraucieni
 • 13:30 Supercar 1. kvalifikācija
 • 16:00 Supercar 2. kvalifikācija

Svētdiena, 15. maijs

 • 09:30 Treniņbraucieni
 • 11:00 Supercar 3. kvalifikācija
 • 12:15 Supercar 4. kvalifikācija
 • 14:30 Rallijkrosa studija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV
 • 15:00 Tiešraides translācija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV
 • 16:00 Finālbraucieni
 • 17:00 Rallijkrosa studija Lattelecom televīzijas kanālā Best4Sport TV

*pēc Latvijas laika; norādītie laiki ir provizoriski un var mainīties

Izsaki savu viedokli