Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Šodien Frančakortā, Itālijā, sākās Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta (Pasaules RX) 12. posms. Reinis Nitišs Supercar klases divās kvalifikācijas kārtās, 41 dalībnieka konkurencē, uzrādīja 15. un 17. ātrāko laiku, kas pirmās sacensību dienas izskaņā jēkabpilieti ierindo 11. vietā. Pasaules RX posms noslēgsies rīt, kad paredzētas vēl divas kvalifikācijas kārtas un finālbraucieni.

Pirmo divu kvalifikācijas kārtu laikā Nitišs ieguvis 56 punktus, kas jēkabpilietim ļauj ierindoties 11. vietā. Līderi uz doto brīdi ir Peters Sūlbergs un Jūhans Kristofešsons – abi autosportisti uzrādīja ātrāko laiku vienā no kārtām un šobrīd iekrājuši 95 punktus. Trešajā vietā šobrīd ierindojies Timurs Timerzjanovs (81 punkts), kurš startē ar Nitiša komandas Olsbergs MSE sagatavotu Ford Fiesta ST automašīnu.

“Šodien izvērtās īstena sacīkšu diena šī vārda vistiešākajā nozīmē – tik daudz apdzīšanas manevru, kā šajos divos braucienos, šķiet, nebiju veicis visas sezonas laikā! Izbaudīju šādu braukšanu, jo visu laiku bija jācīnās par savu vietu, kas veiksmīgi arī izdevās! Diemžēl, lai cik baudāmi, bet gandarījumu šie braucieni nedeva, jo burzmā un cīņās ar konkurentiem nācās zaudēt laiku, un tādēļ šobrīd atrodos vienpadsmitajā vietā.

Lai vai kā, mans noskaņojums ir labs, un arī automašīnas regulējumi ļauj man uzrādīt ātrus apļa laikus, to pierāda arī Timerzjanova sniegums, kurš šobrīd ir trešais. Rītdien trešā brauciena starts man ir no iekšmalas, no pirmās starta pozīcijas. Darīšu visu, lai tam perfekti sagatavotos – ja izdosies kā plānots, tad arī rezultāts neizpaliks!” uzlabot sniegumu sola Reinis Nitišs.

Reiņa Nitiša starts FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz LDz Ritošā Sastāva Serviss, Ošukalns, Sonora, LEC, Ruckpack, kā arī Jēkabpils pilsēta, Brēķu Studenti, certes.lv, DLLA, Inos, SRT, Stihl, Viking un XL Transports. Informatīvo atbalstu nodrošina ziņu portāls Delfi.

Vairāk informācijas par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām atradīsiet interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial un YouTube /ReinisNitissOfficial.

Pasaules RX interneta mājaslapa: http://www.fiaworldrallycross.com/

Itālijas posma interneta mājaslapa: http://franciacortacircuit.com/en

Svētdiena, 18. oktobris:

  • 9:30 Treniņbraucieni
  • 11:00 Supercar 3. kvalifikācijas kārta
  • 12:15 Supercar 4. kvalifikācijas kārta
  • 15:00 Translācijas sākums TV6 un www.rallycrossrx.com
  • 16:00 Finālbraucieni

Izsaki savu viedokli