Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ar deviņiem ļoti spraigiem ātrumposmiem noslēdzies Latvijas un Lietuvas rallija čempionāta posms Rally Talsi. Arī šodien turpinājās tikpat cieša spēkošanās starp divām ātrākajām Rally Talsi ekipāžām – Kalle Rovanpere / Risto Pietileinens un Nikolajs Grjazins / Jaroslavs Fedorovs, abas startē ar Škoda Fabia R5.

Četros no 12 rallija ātrumposmiem abus vadošos dalībniekus šķīra mazāk kā viena sekunde, bet finišā vien par 0,74 sekundēm ātrāks izrādījās Nikolajs Grjazins, kurš otrās dienas laikā spēja atspēlēt arī saņemto 10 sekunžu sodu par maršruta leģendas neievērošanu. Tikmēr Kalle Rovanpera, pārspējot divus citus čempionus – Jāni Vorobjovu un Ralfu Sirmaci, izcīnīja prestižo Čempionu Kausu, kļūstot par līdz šim jaunāko pilotu, kam tas izdevies – 16 gadu, 7 mēnešu un 19 dienu vecumā.

2

Sacensību rezultāti skatāmi Latvijas rallija čempionāta oficiālajā interneta mājaslapā www.autorally.lv.

Oficiālie video apskati skatāmi YouTube kanālā Tavs Auto: https://www.youtube.com/user/tavsauto

2

Plašāka informācija par Rally Talsi: www.rallytalsi.lv un http://autorally.lv. Tāpat jaunumi un cita informācija par Rally Talsi atrodama arī sociālajos tīklos Twitter @RallyTalsi, Facebook /RallyTalsi, Draugiem.lv /RallyTalsi un YouTube /RallyTalsi.

Saistītās tēmas: Rally Talsi

Izsaki savu viedokli