Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Vakar vakarā Vācijas pilsētā Štutgartē tika prezentēts jaunais ”Porsche” spēkrats ”Cayenne”. Tas ir trešās paaudzes ”Cayenne”, kas tirdzniecībā nonāks nākamā gada laikā. Spēkrats būs 2010. gada ”Cayenne” versijas pēcnācējs.

”Porsche” pārstāvis prezentācijas ievadā pastāstīja par uzņēmuma vēsturi un atklāja, ka šobrīd jau ir gatavas 760 tūkstoši jaunā spēkrata vienības. ”Porsche Cayenne” būšot iestrādātas tādas tehnoloģijas kā pakaļējās ass stūrēšanas un elektroniskā stabilizācijas sistēma, kā arī advancētas ”Porsche Surface Coated Brake” bremzes.

”Cayenne” saņēmis 340 zirgspēku jaudu un 3.0 litru dzinēju. Tas gan nebija vienīgais spēkrats, kas tika atrādīts. ”Porsche” demonstrēja arī ”Cayenne S”, kas savukārt aprīkots ar 440 zirgspēkiem un 2,9 litru dzinēju. Abas automašīnas ieguvušas arī astoņu ātrumu automātisko ātrumkārbu.

”Cayenne” 100 km/h lielu ātrumu spēj attīstīt 5,6 sekundēs, bet ”Cayenne S” tādu pašu ātrumu spēj izspiest 4,6 sekundēs. Pirmais auto var aizsniegties līdz 244 km/h lielam ātrumam, kamēr jaudīgākā ”S” versija – 263 km/h.

Izmantotie resursi: http://www.businessinsider.com

 

 

Saistītās tēmas: autoporscheprezentācija

Izsaki savu viedokli