Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ilgi gaidītais auto jaunums jau gatavojas doties ielās.

Pavisam drīz jaunais BMW i8 Spyder modelis būs redzams arī uz ceļiem. Neticams, super mūsdienīgs kabriolets, kuru ilgi ir gaidījuši daudzi hibrīdu un labu automašīnu fani. Parādījies vairākās izstādēs, uzreiz tika ievērots, ka šī BMW inženieri ir paveikuši lielisku darbu. Ir ticis pilnībā pārveidots automašīnas “ķermenis”. Automašīna tagad ir vēl vieglāka nekā tās priekšteči.

BMW i8 līnijas vēsture sākās 2009. gadā. Pirmā auto sērija uz lielajiem ceļiem parādījās 2014. gadā. Visa līnija atšķīrās ar to, ka tai tika izmantots hibrīda dzinējs, kā arī robotizēta 6 ātrumu transmisija. Pirms dažiem gadiem pasaule tika iepazīstināta ar BMW i8 Spyder kabrioleta koncepciju. Nesen auto tika izrādīts Pekinas auto šovā.

Pārsteigs ar komfortu un funkcionalitāti.

Atšķirībā no priekštečiem, Spyder galvenokārt būs uzlabots dizains un konstrukcija. Izmantojot alumīnija un oglekļa šķiedras, auto ir kļuvis vēl vieglāks, kas, savukārt, atspoguļosies tā braukšanas īpašībās. Automašīnai ir ievērojami uzlabota ergonomika un aerodinamika.

Automašīnas kopējā jauda ir 357 zirgspēki. 100 km/h auto spēj sasnietgt 4,2 sekundēs un tā maksimālais ātrums spēj sasniegt līdz 250 km/h. Arī dzinēji automašinai ir divi: benzīna un elektriskais.

Saistītās tēmas: bmw i8 spyderdizainsdzinējshibrīdsKocepts

Izsaki savu viedokli