Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Turpinoties WURTH Ziemas Kausam, šajā nogalē, 14. februārī tiks aizvadīts kausa 4.posms, kurš nosaukts kausa atbalstītāja, eļļu ražotāja “MOTUL” vārdā. Posms norisināsies Vaiņodē, Vaiņodes lidlauka teritorijā.

Tā kā laika apstākļi ziemas braukšanas cienītājus nav lutinājusi, notikušas izmaiņas kausa norises vietu plānojumā. Kausa ceturtais posms no plānotās norises vietas Kuldīgas novadā pārcēlies uz Vaiņodes lidlauku. Vaiņodes lidlauks ir bijusī aviācijas bāze – savulaik bijis viens no lielākajiem militārajiem lidlaukiem Baltijas valstīs. Plašā teritorija dod iespējas izveidot interesantu, ar dažādiem braukšanas elementiem piesātinātu un pietiekami garu ātruma posmu. Šajā lidlaukā auto sacensības notikušas arī iepriekš, taču WURTH Ziemas Kausa dalībnieki šeit startēs pirmo reizi.

Reģistrācija sacensībām norisinās kausa mājaslapā: www.motorsport.lv. Kausa organizatori aicina pieteikšanos veikt savlaicīgi, jo dalībnieku skaits ir ierobežots. Sacensību rītā dalībniekiem jāveic reģistrācijas apstiprināšana sacensību norises vietā.

Kausa ietvaros joprojām norisinās saspringtas cīņas par kopvērtējuma balvām. WURTH Ziemas Karaļa balvai šobrīd ir vismaz pieci pretendenti, savukārt, par vērtīgām balvām katras klases ietvaros notiek vēl saspringtākas cīņas. Atgādinām, ka WURTH sezonas noslēgumā nodrošinās balvu aptuveni 1500 Eiro vērtībā braucējam, kurš savas klases ietvaros būs uzrādījis visvairāk labākos laikus braucienos. Tāpat Ziemas kausa organizatori sezonas gitā un sezonas noslēgumā izveidojuši gandrīz 10000 EUR vērtu balvu fondu visu klašu ietvaros. Tāpat joprojām notiek cīņas BMP.LV Junioru ieskaitē un arī Pirelli Challenge, kur ziemas sezona kā iepazīšanās, bet turpinājums jau pavasarī pirms vasaras sezonas.

Šī brīža kopvērtējumu var apskatīt kausa mājaslapas www.motorsport.lv rezultātu sadaļā.

Atskatoties uz iepriekš notikušajiem posmiem, kopumā startējuši aptuveni 170 braucēji, kas nodrošinājis veselīgu konkurenci visās ieskaites klasēs. Šosezon braucējiem bijis gan asfalta posms, gan ziemas posms lielā aukstumā, gan paralēlā sacensība ziemas apstākļos. Šajā sezonā arī līdzjutēji aktīvi apmeklējuši gan sacensības, gan sekojuši notikumiem video un rezultātu formātos.

Tāpat kā ar rezultātiem un kopvērtējuma situāciju, tā arī ar foto un video no kausa varat iepazīties kausa mājaslapā www.motorsport.lv

MOTUL ceturtā posma norises apraksts:

Datums: 2016.02.14.;

Lokācija: Vaiņodes novads, Vaiņodes pagasts, Vaiņode, “Evas” (Vaiņodes lidlauka teritorija)

Programma:

Plkst. 8.00 – 9.50 – ierašanās trasē, reģistrācija, tehniskā komisija iepazīšanās ar trasi;

Plkst. 10.00 – dalībnieku sapulce;

Plkst. 10.15 – sacensību starts;

Plkst. 17.00 – apbalvošana.

Posma un sezonas nolikumi atrodams www.motorsport.lv sadaļā – Dokumenti.

Kausa organizatori vērš uzmanību, ka Wurth Ziemas Kausa 5.posms norisināsies 21.02.2016., Kuldīgā.

Saistītās tēmas: rallijsWurth Ziemas Kauss

Izsaki savu viedokli