Aktuāls

”LG V30” nesaņems divus ekrānus, tomēr ierīces dizains būs lielisks

Tālruņi, mobilās ierīces

”iOS 11” atnesīs jaunu iespēju, kā bloķēt ”Touch ID” un veikt ārkārtas zvanus

Tālruņi, mobilās ierīces

Daži ”Snapchat” īpašnieki tomēr pārdevuši savas akcijas

IT sasniegumi, bizness

Auto pieredzējušiem ceļotājiem – ”Volkswagen California XXL” ar virtuvi un vannasistabu

Auto, Moto

”Asus” laiž klajā veselus piecus jaunus ”ZenFone” ar duālajām kamerām

Tālruņi, mobilās ierīces
post-image

Bezpilota automašīnas pasaulē kļūst arvien populārākas. Lielie autobūves uzņēmumi, kā arī dažādi specifiski uzņēmumi lēnām uzsāk darbus, lai autonomās tehnoloģijas attīstītos un tieši viņu radītie bezpilota auto būtu drošākie un labākie.

Tādām kompānijām kā ”Hyundai”, ”Jaguar”, ”Ford”, ”Nissan” un citām pievienojies arī ”Audi”, kas savukārt savas mašīnas testēs Ņujorkas štata pilsēta Olbani. Līdz šim Ņujorkas štatā autonomie spēkrati vēl netika izmēģināti.

Testi tiks uzsākti tuvāko nedēļu laikā un pirmā ”Audi” bezpilota automašīna būs modificēts ”A7”. Tā gan būs tikai demo versija un ”Audi”, tāpat kā lielākai daļai bezpilota auto tehnoloģiju veidotāju, ir vēl daudz darba, lai to attīstītu līdz tādam līmenim, ka spēkratu var iesaistīt reālā satiksmē.

”Audi A7” ir uzstādīta ”SAE Level 3” tehnoloģija, kas ļaus mašīnai braukt pa lielceļiem, taču ar nosacījumu, ka apkārtējie apstākļi ir labvēlīgi (nav sastrēgumi, nav intensīva satiksme un ir sausi laikapstākļi).

Kā jau visos testos, automašīnas šofera krēsls nebūs tukšs un tur atradīsies cilvēks, kurš neparedzētu situāciju gadījumā pārņems vadību savās rokās.

Izmantotie resursi: https://techcrunch.com

Izsaki savu viedokli