Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Uzņēmējs no Lasvegasas – Raiens Negri iekļuva nepatikšanās, kad ar savu Tesla Model S elektrisko automašīnu devās uz Sarkano akmeņu kanjonu Mohaves tuksnesī. Viņš savu auto iedarbināja, izmantojot sava viedtālruņa mobilo lietotni, taču pēc apstāšanās nevarēja turpināt braucienu mobilo sakaru trūkuma dēļ.

Savā Instagram kontā Negri stāstīja, ka devies uz parku, lai uzņemtu dažas fotogrāfijas. Lai atrastu labāku vietu ainavas iemūžināšanai, vīrietis izkāpa no mašīnas un devās tuvāk nogāzei ar kājām. Vēlāk autovadītājs saprata, ka nevar iedarbināt automašīnu, jo tuksnesī nebija mobilo sakaru savienojuma.

Stranded 6 miles from home, 2 miles from cell service; our Saturday morning. The thought was to go for a quick drive to take some photos of the freshly-fallen mountain snow. Having only my phone in my pocket, I unlocked and started the car with it, and we left. 6 miles down the road we decided to turn back, but before that, had to adjust Mozy & Millie's car bed, so I exited the vehicle…bad idea. Need to restart the car now, but, with no cell service, my phone can't connect to the car to unlock it. Even with cell service, the car would also need cell service to receive the signal to unlock. @amymnegri, the hero she is, started running to reach cell service height. After about 2 miles she reached signal and called a friend for a ride to the house to grab the key fob. The key that will always be with me (now) when I drive that car.

A photo posted by Ryan Negri (@ryannegri) on

Lai izkļūtu no nepatikšanām, uzņēmēja sieva gāja vairāk nekā 3 kilometrus, lai sazvanītu draugus un palūgtu atvest automašīnas atslēgas.

Pats autovadītājs esot zinājis, ka mobilā lietotne nestrādās bez mobilajiem sakariem, bet esot aizmirsis par to. Viņš arī atzina, ka savas vainas dēļ ir nonācis vēl citā nepatīkamā situācijā, taču pēc tam ieteica izstrādātājiem pievienot veidu, kā iedarbināt automašīnu ar paroles palīdzību, ja gadījumā pazūd mobilie sakari.

Pēc negadījuma vīrietis savā Instagram arī nopublicēja lielo vaininieku – skaisto skatu ar kanjonu.

Saistītās tēmas: mobilie sakariteslaViedtālrunis

Izsaki savu viedokli