Aktuāls

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Mēneša laikā pirkumus ar viedtālruni un aproci veikuši vairāki tūkstoši cilvēku

IT sasniegumi, bizness
post-image

Viens no pasaules ietekmīgākajiem tehnoloģiju uzņēmumiem ”Microsoft” noslēdzis sadarbības līgumu ar Vācijas autoražotāju ”BMW”. Šī sadarbība ietver dažādu tehnoloģiju inovāciju ieviešanu automašīnās, piemēram, ”Skype” biznesa aplikāciju.

”Skype for Business” plānots ieviest ”BMW” automobiļos, kuriem ir iestrādāta ”iDrive” sistēma. Tas ļautu veikt konferences zvanus, atrodoties mašīnā, kā arī saņemt un nosūtīt paziņojumus.

Igaunijā radītā saziņas aplikācija būtu tikai viena no ekstrām, kas tiktu ieviesta ”BMW” automašīnās. ”Microsoft” gatavojas izveidot automašīnās ciešāku integrāciju ar kalendāru, kontaktiem un paveicamo lietu sarakstu no ”Microsoft Exchange” servisa.

Vēl viena lieta, kas tiks attīstīta ”BMW” spēkratos būs ”Cortana” virtuālais asistents, kas tika izziņots jau aizvadītajā gadā. ”Cortana” spēs pastāstīt, piemēram, laika apstākļu informāciju un citas informējošas lietas.

”Skype” sākotnēji būs pieejams tikai Francijā, Vācijā un Lielbritānijā, tomēr gaidāms, ka pēc tam tas un vēl daudzas citas tehnoloģijas nonāks ”BMW” automašīnās arī citās valstīs.

Izmantotie resursi: https://www.theverge.com

Saistītās tēmas: bmwmicrosoftskype

Izsaki savu viedokli