Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Ar elektrodzinējiem aprīkotu automašīnu ražotājs ”Tesla” jau aptuveni mēnesi intensīvi ražo sava jaunā spēkrata ”Model 3” kopijas. Pirmos 30 eksemplārus īpašā pasākumā jūlija beigās saņēma tie, kuri automašīnu par tūkstots eiro bija aizrunājuši.

Nākamajos mēnešos ”Tesla” ievērojami palielinās savu saražoto ”Model 3” eksemplāru skaitu. ”Model 3” jau tagad ir rezervējuši vairāk kā pusmiljons iedzīvotāju visā pasaulē, bet uzņēmuma vadītājs Īlons Masks izteicis prognozi, ka gada beigās aptuveni 700 tūkstoši cilvēku vēlēsies spēkratu iegūt savā īpašumā.

Ņemot vērā lielo pieprasījumu, ”Tesla” visiem spēkiem cenšas palielināt auto ražošanas tempus. Uzņēmums cer, ka katrā atlikušajā 2017. gada mēnesī izdosies saražot 20 tūkstošus kopiju, kas nozīmē, ka šogad neizdotos apmierināt pat 1/5 daļu visu rezervētāju vēlmes.

Salīdzinājumam – 2016. gadā ”Tesla” izveidoja 76 tūkstošus automašīnu kopiju, bet šogad aptuveni pusgada laikā uzņēmums vēlas radīt teju 100 tūkstošus eksemplāru. Masks pašreizējo situāciju ir nosaucis par ”produkcijas elli”.

Izmantotie resursi: http://bgr.com

Saistītās tēmas: Īlons Maskstesla

Izsaki savu viedokli