Aktuāls

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness

”Samsung” aprīko jauno ”Grand Hotel Kempinski Riga” ar vairāk nekā 220 profesionālajiem ekrāniem

IT sasniegumi, bizness

Vakar Lidenhilā noslēdzās Monster Energy FIA pasaules rallijkrosa čempionāta ceturtais posms World RX of Great Britain. 22 dalībnieku konkurencē Supercar klases kvalifikāciju kopvērtējumā Reinis Nitišs sacensības noslēdza 21. vietā.

Līdzīgi kā vakar, arī šodien sacensības norisinājās vējaini vasarīgos laikapstākļos. Dienas laikā notika divas noslēdzošās kvalifikācijas, kā arī finālbraucieni. Trešās kvalifikācijas kopvērtējumā Reinis Nitišs uzrādīja 12. ātrāko laiku, savukārt ceturtajā kvalifikācijā Nitišam 14. ātrākais laiks, kas četru kvalifikāciju kopvērtējumā rallijkrosa braucēju ierindoja 21. vietā – neļaujot jēkabpilietim cīnīties par papildu punktiem sacensību finālbraucienos.

20160529_3_REINIS NITISS_命EINISNITISS.COM

“Šajā nedēļas nogalē komandai pievienojās jauns sacīkšu inženieris, kas ir liels pienesums mūsu attīstībai. Pēc vakardienas kvalifikācijām veicām pamatīgas izmaiņas automašīnas regulējumos, kā rezultātā auto kļuvis daudz vieglāk vadāms un uzlabojās arī apļu laiki.

Tiesa līdz sacensību līderiem mums arvien pietrūkst vairākas desmitdaļas katrā aplī un tas nebūs viegls uzdevums atrast risinājumu, kā tās atgūt. Tomēr, esam apņēmības pilni strādāt, lai spert nākamo soli uz priekšu – iekļūt sacensību finālbraucienā!” pēc sacensībām stāsta Reinis Nitišs.

Tikmēr otrs latviešu braucējs Jānis Baumanis uzrādīja desmito (trešā kvalifikācija) un piecpadsmito (ceturtā kvalifikācija) ātrāko laiku un pēc četrām kvalifikācijām ierindojās divpadsmitajā vietā, kvalificējoties pusfinālam. Baumanis startēja otrajā pusfinālā, kura finišu sasniedza ceturtajā vietā, neiekļūstot finālbraucienā.

Reiņa Nitiša starts FIA pasaules rallijkrosa čempionātā iespējams, pateicoties atbalstam, ko sniedz Lattelecom, Ošukalns un Sonora, kā arī Jēkabpils Dome, Autobrava, Eibe-L, Hertz, Latvijas Gāze, OK Būvmateriāli, Z-Light, RA EVENTS un SMS Credit. Informatīvo atbalstu nodrošina DELFI un Zebra.

Tikai Lattelecom klientiem pieejamajā kanālā Best4Sport TV tiks translēti visi 12 FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posmi. Lattelecom ir FIA pasaules rallijkrosa čempionāta posma Neste World RX of Latvia (1.-2. oktobris, 2016) atbalstītājs, un pasākuma norises vietā nodrošinās mūsdienu tehnoloģijas. Lattelecom atbalsta arī Reini Nitišu, kurš 2016. gada FIA pasaules rallijkrosa čempionāta sezonā startē Vācijā bāzētās komandas ALL-INKL.com Münnich Motorsport sastāvā.

Vairāk par Reiņa Nitiša gaitām un sacensībām uzzināsiet interneta mājaslapā www.reinisnitiss.com, kā arī sociālajos tīklos Twitter @ReinisNitissRX, Facebook /ReinisNitissOfficial, YouTube /ReinisNitissOfficial un Instagram /reinisnitiss.

Vairāk par Pasaules RX interneta mājaslapā http://www.fiaworldrallycross.com.

FIA Pasaules Rallijkrosa čempionāta nākamais posms:

NAF World RX of Norway notiks no 10. līdz 12. jūnijam.

Izsaki savu viedokli