Aktuāls

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi

”iPhone 8” un ”iPhone X” parāda iespaidīgus rezultātus veiktspējas testos

Tālruņi, mobilās ierīces

Latvijas iedzīvotāji iepērkas “Google Play” veikalā par vidēji 3 eiro

Sakaru pakalpojumi

Pavīd pirmās ”Samsung Galaxy S9” baumas – Ierīcei būšot 1000 kadru sekundē kameras sensors

Tālruņi, mobilās ierīces

”Samsung” beidzot piedāvā likvidēt ”Bixby” pogas funkcionalitāti

Mobilās aplikācijas

”iMessage” maksājumu serviss ”iOS 11” vēl nebūs pieejams

Mobilās aplikācijas

Eksperts: lietu internets pamazām sāk savu attīstību biznesa vidē Latvijā

Internets

Prezentēts jaunais ”Volkswagen Amarok Aventura Exclusive” prototips un īpašais ”Dark Label” modelis

Auto, Moto

Uzzināt par “Tele2” piedāvātajām vakancēm un pieteikties darbam tagad varēs caur čatbotu

Telekomunikācijas

LG Electronics (LG) un Volkswagen AG paziņojuši, ka kopīgi izpētīs un izstrādās jaunu viedu savienojamības platformu automašīnām  Volkswagen Cross-Over. Izmantojot jaunākās mākoņu tehnoloģijas, platformas mērķis ir ļaut vadītājiem, atrodoties mašīnā, labāk pārvaldīt gan savu viedo mājokli, gan arī uz atrašanās vietu balstītus pakalpojumus.

Nākamo dažu gadu laikā LG un Volkswagen sadarbosies, lai:

  • Izstrādātu tehnoloģijas, kas nodrošinātu mājokļu pārvaldi no automašīnas, sniedzot autovadītājiem spēju kontrolēt un uzraudzīt tādas viedās ierīces savās mājās kā apgaismojums, drošības sistēmas un mājsaimniecības iekārtas, viņiem atrodoties ceļā.
  • Izstrādātu paziņojumu centru, kas saprot kontekstu un sniedz paziņojumus intuitīvā un drošā veidā, kā arī nodrošina optimizētus ieteikumus, lai autovadītāji varētu reaģēt, balstoties uz reāla laika situācijām.
  • Izstrādātu optimizētu nākamās paaudzes borta datoru tehnoloģiju.

„Volkswagen turpina ar savu zīmolu digitalizēšanu,” norāda Volkswagen elektronikas un automašīnu izpētes nodaļas vadītājs profesors Forms. „Mēs šajā procesā vienmēr koncentrējamies uz mūsu klientiem. Viņiem komforts, drošība un energoefektivitāte spēlē svarīgāko lomu. LG ir spēcīgs un uzticams partneris jaunu funkciju ieviešanā un viens no lielākajiem inovāciju ieviesējiem mājsaimniecībās. Mēs ar nepacietību gaidām sadarbību ar LG, lai nākotnē mūsu klientiem radītu vienkāršus, viegli lietojamus viedo mājokļu risinājumus, kas būtu integrēti mūsu automašīnu sistēmās.”

„LG Electronics un Volkswagen uzsāk sadarbību, lai izstrādātu nākamās paaudzes viedo automašīnu savienojamības platformu, kas ļauj plašu integrāciju ar viedo mājokļu pakalpojumiem un atvērtu IoT tehnoloģiju ieviešanu,” vēsta LG Cloud Center vadītājs Ričards Čoi. „Mēs uzskatām, ka LG zināšanas viedajās tehnoloģijās kopīgi ar Volkswagen līderību automašīnu nozarē revolucionizēs veidu, kādā autovadītāji mijiedarbojas ar saviem transportlīdzekļiem.”

2015. gada martā Volkswagen struktūrvienība Italdesign Guigiaro Ženēvas autoizstādē prezentēja GEA koncepta automašīnu ar septiņiem nozīmīgiem elementiem, ko nodrošinājis LG Electronics, tostarp hologrāfisku ekrānu, ar tīklu savienotu viedo pulksteni, aizmugurējo lukturi un kameru. Jūlijā LG tika izraudzīts par Volkswagen stratēģisko elektronisko detaļu piegādātāju un tika iekļauts kā partneruzņēmums tā FAST programmā. Starptautiskajā elektronikas izstādē CES šā gada sākumā abi uzņēmumi veiksmīgi demonstrēja modernu Smart mājokļu pakalpojumu, kuru iespējams attālināti kontrolēt no automašīnas.

Izsaki savu viedokli