Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

General Motors (GM) izraudzījies par partneri LG Electronics (LG), lai radītu nākamās paaudzes elektrisko automašīnu Chevrolet Bolt EV, kas ar pilnu akumulatora uzlādi spēj nobraukt vairāk nekā 320 kilometrus. Lai patērētājiem piedāvātu cenas ziņā pievilcīgo pirmo garo distanču elektrisko automašīnu, bija nepieciešama vēl nebijusi piegādātāju sadarbība, lai apvienotu zināšanas izklaides iekārtu, akumulatoru sistēmu un komponenšu izstrādē. Chevrolet apstiprinājis, ka Bolt EV ražošana tiks sākta 2016.gada nogalē.

LG piegādājis Chevrolet Bolt EV plašu jaunu komponenšu un sistēmu klāstu, tostarp:

Elektriskās piedziņas dzinēju (izgatavots pēc GM dizaina)

Jaudas pārveidošanas moduli (pārvērš līdzstrāvu maiņstrāvā piedziņas mehānismam)

Salona lādētāju

Elektrisko klimata kontroles sistēmas kompresoru

Akumulatoru šūnas un komplektus

Augstas jaudas sadales moduli (pārvalda augsta sprieguma plūsmu dažādām komponentēm)

Akumulatoru sildītāju

Palīgierīču jaudas moduli (nodrošina zema sprieguma jaudas piegādi palīgierīcēm)

Jaudas līnijas komunikācijas moduli (pārvalda komunikāciju starp automašīnu un līdzstrāvas uzlādes staciju)

Automašīnas instrumentu paneli

Izklaides sistēmu

Chevrolet nepieciešams būt revolucionāram, lai saglabātu mūsu līderpozīcijas elektrifikācijas jomā,” norāda GM globālās produktu attīstības, iegāžu un piegādes tīklu nodaļas viceprezidents Marks Reuss. „Paņemot mūsu inženierijas drošsirdību, kas iepazīta Chevrolet Volt un Spark EV modeļos, un to apvienojot ar LG Group pieredzi, mēs esam spējīgi pārvērst nozarē pirmās garo distanču cenas ziņā pievilcīgās elektriskās automašīnas konceptu realitātē.”

Pateicoties tam, ka mēs esam izraudzīti par GM elektrisko automašīnu partneri, LG tiek pozicionēts kā nozīmīgs spēlētājs nākamās paaudzes automašīnu tehnoloģiju jomā,” sacīja LG Electronics Vehicle Components Co. prezidents un vadītājs Lī Vujuņs. „Iespēja strādāt ar GM pie tik revolucionāras tehnoloģijas norāda uz ieguldījumiem, ko tradicionālās tehnoloģiju kompānijas var sniegt autorūpniecības vidē.”

LG Electronics Vehicle Components vadīja komandu, ko veidoja LG uzņēmumi, tostarp LG Chem, LG Innotek un LG Display, lai palīdzētu izstrādāt Bolt EV. LG Electronics investējis vairāk nekā 250 miljonus dolāru inženierijas un ražošanas rūpnīcā Dienvidkorejas pilsētā Inčhonā, lai atbalstītu komponenšu izstrādi un Bolt EV komponenšu ražošanu.

Izsaki savu viedokli