Aktuāls

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums

Mājokļa gaisa kvalitātes mērījumi uzlabo ne vien cilvēka veselību, bet arī mājokļa lietojamību

Sadzīves un virtuves tehnika

”OnePlus” slepeni zog viedtālruņu lietotāju datus

Portatīvie datori

”Alcatel” iegūst prestižo ”TOP/COM” Sudraba balvu par jauno zīmola aplikāciju ”enjoy.now”

IT sasniegumi, bizness
post-image

Spēcīgu lietavu dēļ Latgalē daudzviet ir pārplūduši un izskaloti autoceļi. Satiksmei ir slēgti septiņi valsts vietējās nozīmes autoceļi un reģionālais autoceļš Viļaka – Kārsava (P45) autoceļa 37. kilometrā.

Joprojām ir slēgta satiksme valsts galvenais autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)–Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) posmā no Kārsavas līdz Rēzeknei. Satiksme novirzīta pa reģionālo autoceļu Kārsava – Ludza – Ezernieki (P49) un šoseju Jēkabpils – Rēzekne – Ludza –  Krievijas robeža (A12). Izmantojot šo apbraucamo ceļu, ir jārēķinās, ka starp Rēzekni un Ludzu notiek remontdarbi un satiksmi tur regulē astoņi luksofori. Naktī uz piektdienu uz autoceļa Kārsava – Ludza – Ezernieki (P49) bija iebrukusi caurteka un satiksme bija īslaicīgi slēgta, taču stundas laikā jau tika atjaunota.

Šodien inženieri vērtēs, vai ir iespējams uzsākt šosejas Kārsava – Rēzekne posma atjaunošanu, vai arī būs nepieciešams vēl gaidīt, kamēr samazinās ūdens līmenis un ceļš apžūs.

Satiksme ir slēgta sekojošos valsts vietējo autoceļu posmos:

(V460) Tilža – Baltinava pie Baltinavas (18,8. km);

(V478) Upītes – Demerova pie Demerovas (6,7. km);

(V499) Rogovka – Mežvidi  pie Rogovkas (2. km);

(V499) Rogovka – Mežvidi pie Bliseniem (5. km);

(V676) Višķi – Grāveri pie Ambeļiem (7,4. km);

(V504) Bozova – Kaskāni pie Bozovas (1,1. km);

(V593) Verēmi – Rogovka pie Čudarāniem (9. km).

Satiksmes ierobežojumi sakarā ar remontdarbiem:

Turpinās būvdarbi uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) Salaspils novadā posmā no Avotiem līdz pārvadam pār dzelzceļu pie Daugavpils šosejas (A6). Satiksme tur var būt īpaši palēnināta. Aicinām izvēlēties citu maršrutu!

Visvairāk satiksmes ierobežojumu būvdarbu dēļ saglabājas starp Varakļāniem un Viļāniem (A12), kur ir 12 luksoforu posmi. Vidzemē ceļā no Augšlīgatnes līdz Nītaurei (P32) jārēķinās ar pieciem luksoforu posmi un dažviet arī ar apbraucamajiem ceļiem, lai izbrauktu šo posmu, vajadzīga stunda. Uz Liepājas šosejas (A9) posmā no Saldus līdz Bukupei – septiņi luksoforu posmi, kurus var izbraukt 45 minūtēs.

Citi satiksmes ierobežojumi:

Šodien notiek riteņbraukšanas sacensības Baltic Chain Tour ar maršrutu Jelgava–Iecava–Baldone–Ķegums–Suntaži–Inčukalns–Murjāņi–Ragana–Turaida–Sigulda. Šīs sacensības notiek šosejas grupas

braucienā Ceļu policijas pavadībā, līdz ar to satiksme netiks apturēta. Sacensību starts ir plkst. 12:00 Jelgavā, finišs ap plkst. 16:00 Siguldā.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, VAS Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv un aplikācijā Waze.

Saistītās tēmas: autolatvijas valsts ceļisatiksme

Izsaki savu viedokli