Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Udacity īpašnieks Olivers Kamerūns nodibinājis start-up uzņēmumu, lai uzsāktu bezpilota taksometru tehnoloģijas izveidi. Udacity ir jauno tehnoloģiju skola, kur var apgūt tādus priekšmetus kā robotiku, mākslīgo intelektu, virtuālās realitātes izstrādi, bezpilota auto inženieriju un daudzas citas mācību vielas. Kad kurss pabeigts, tiek piešķirts diploms par iegūto izglītību.

Ņemot vērā, ka Udacity pieejami arī bezpilota auto inženierijas kursi, Kamerūns vēlas turpināt attīstīties tieši šajā nozarē. Viņš izveidojis uzņēmumu Voyage, cerot uzsākt autonomo taksometru pakalpojumus piecu gadu laikā.

Viņš negrasās būvēt jaunas autonomās automašīnas. Kamerūns vēlas izstrādāt bezpilota tehnoloģijas un ieviest tās jau gatavās mašīnās. Voyage plāno sastādīt konkurenci tādiem uzņēmumiem kā Uber un Lyft, taču vēlas piedāvāt mazliet citādākas iespējas.

Piemēram, salīdzinot ar Uber, pats pasažieris ar balss vadību varētu uzstādīt galamērķi, noteikt vietas, kur apstāties, vai vienkārši pārslēgt dziesmas mūzikas atskaņotājā. Testa braucieni varētu sākties jau nākamo dažu mēnešu laikā.

Izmantotie resursi: https://www.engadget.com

Saistītās tēmas: autoBezpilota auto

Izsaki savu viedokli