Aktuāls

Velosipēdu tirdzniecība kļūst aizvien populārāka. Ņemot vērā šo straujo izaugsmi, ir skaidrs, ka velosipēdu ražošanas līmenis tikai augs. Šobrīd cilvēki pat sāk vairāk koncentrēties uz elektromibiļiem. Viens no tādiem ir arī šis elektriskais trīsritenis, kuru ir izstrādājusi kāda entuziastu komanda.

Pēdējā laikā ielās tika redzēti vairākas elektriskās velosipēdu versijas, kas guva aizvien lielāku popularitāti. Un tas ir tāpēc, ka daudzi metropoļu iedzīvotāji ir sapratuši, ka pie šādas ceļu satiksmēs, kāda tā ir šobrīd, velosipēds ir visērtākais pārvietošanās veids. Tie ir īpaši ērti mazu ceļa posmu veikšanai, piemēram, līdz veikalam.

Grupa entuziastisku inženieru no Polijas nākuši klajā ar jaunu modeli. Tas ir nosaukts par EV4 e-trike, un šis trīsritenis ir īpaši piemērots pilsētas ielām, jo elektromotors sniedz velosipēdam papildu vilcējspēku, kas atvieglo pārvietošanos.

Elektriskā trīsriteņa maksimālais ātrums ir 25 kilometri stundā. Bateriju uzlāde aizņem aptuveni 4 stundas, un veidotāji saka, ka šis transporta līdzeklis spēj nobraukt pat 80 kilometrus. Tas sver aptuveni 35 kilogramus un to var viegli salocīt transportēšanai.

Izsaki savu viedokli