Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Autobūves uzņēmums “Porsche” radījis ekskluzīvu “911” modeļa jubilejas automašīnu. Jubilejas tādēļ, ka šis ir miljonais “911” modeļa eksemplārs.

Tas ir braukšanai ikdienā piemērots leģendārs sporta automobilis un stila ikona. Vakardien Vācijas pilsētā Cufenhauzenā tika radīts miljonais automobiļa modelis.

Automobilis ieguvis “Irish Green” krāsu un saņēmis vairākus ekskluzīvus elementus, kas veidoti pēc oriģinālā 1963. gada “911” modeļa.

Oficiālajam “Porsche” pārstāvim Latvijā “Baltijas sporta auto SIA” šobrīd nav pieejama plašāka informācija par miljono modeli, taču interneta vietnē https://www.topgear.com atklāti daži tās elementi.

Piemēram, automašīnas stūre ir veidota daļēji no koka, kā arī, lai nomierinātu kvēlākos automašīnas fanus, tai ir manuālā ātrumkārba. Protams, miljonais modelis nenonāks pārdošanā, bet gan “Porsche” muzejā Štutgartē, Vācijā.

Līdz tam brīdim tas dosies pasaules tūrē un izbraucienos pa Skotijas augstkalnēm, Nirburgringas trasi, ASV, Ķīnu un vēl tālāk.

“Porsche 911” bijis līdz šim populārākais un pārdotākais autobūves uzņēmuma modelis, tomēr tā ēra lēnām sāk izdzist. Kompānija strādā pie jauna projekta “Mission E”, plānojot “Porsche” elektrodzinēju automašīnu ražošanu.

Izmantotie resursi: http://www.iauto.lv/

Saistītās tēmas: 911autoporsche

Izsaki savu viedokli