Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Kompānijas Tesla dibinātājs Īlons Masks savā Twitter profilā dalījās ar dažām detaļām no otrās autopilota versijas izlaišanas plāniem. Saskaņā ar viņa teikto, jaunā programmatūra Tesla automašīnās tiks izvietota jau pēc mēneša, un jaunais vadības algoritms būšot daudz “gludāks” un vienmērīgāks nekā agrāk.

Jaunā programmatūra gan tiks izvietota tikai otrās paaudzes Tesla automašīnām (HW2), jo pirmās paaudzes automašīnām (HW1) nav “pietiekami daudz sensoru un skaitļošanas jaudas.”

Atšķirību starp HW1 un HW2 Tesla automašīnām ne vienmēr ir viegli saprast. HW1 automašīnām ir vairāk iespēju nekā jaunajiem modeļiem, tomēr HW2 solās būt daudz spēcīgāki modeļi.

Marta beigās Tesla ir veikusi lielu lēcienu funkciju virzienā, palielinot Autosteer ātrumu vāciņu līdz 80mph, bet maijā kompānija palielināja ātruma ierobežojumu līdz 90mph. Tomēr daži auto lietotāji sūdzējās, ka šī funkcija ir visai saraustīta. Un Masks tam pilnīgi piekrīt. Pēc viņa teiktā, sākotnējais kontroles algoritms bija “drošs, bet nepatīkams.” Bet jaunais būs “vēl drošāks” un “super gluds.”


Resursi: Mashable

Saistītās tēmas: autoAutopilotsFunkcijasĪlons Maskstesla

Izsaki savu viedokli