Aktuāls

”Apple TV” neatbalsta ”Dolby Atmos” un 4K saturu nevarēs lejupielādēt

Biroja tehnika

Vai motociklista tiesības ir katra vīra goda lieta? – Instruktora pieredzes stāsts par jauno motobraucēju paaudzi

Auto, Moto

”LG” izstrādā ne tikai lieliskus OLED televizorus, bet arī OLED lampas

Aksesuāri

”iPhone X” akumulators darbosies par divām stundām ilgāk kā ”iPhone 7 Plus”

Tālruņi, mobilās ierīces

Ar viedtālruni rokā jau no bērna kājas: ieteikumi vecākiem par pusaudžu aizraušanos ar viedierīcēm

Tālruņi, mobilās ierīces

LMT izstrādā militāro platformu “Viedsargs” Latvijas aizsardzībai

Sakaru pakalpojumi
post-image

Tikai marta sākumā pasaules pirmizrādi piedzīvoja šova Gāzi grīdā (Top Gear) jaunā sezona. Video satura platformā Viaplay jau šodien ir pieejamas visai atzinīgi vērtētā šova pirmās sērijas latviešu valodā! Jaunie raidījuma vadītāji Mets Leblāns, Rorijs Reids un Kriss Haris ir tieši tie, kuri jaunajai sezonai piešķirs papildu ātrumu, izveicību un vīrišķību!

Ko gaidīt jaunajā sezonā?

Aizraujošais, humoristiskais un profesionālais raidījums Gāzi grīdā jau ir viens no pasaulē populārākajiem televīzijas auto-raidījumiem. Jaunās sezonas pirmajās sērijās raidījuma vadītāji testēs tādas ekskluzīvas automašīnas kā Ferrari FXXK, Alfa Romeo Giulia, Aston Martin. Skatoties šo raidījumu, mēs izceļosim cauri ASV, iepazīsim Kazahstānas auto ceļus un neceļus, kā arī viesosimies Arābijas pussalā.

Kā jau ierasts, katrā raidījumā viesos nāks kāda ievērojama personība, kas sniegs savu skatījumu un uztveri par automašīnām. Pirmajās sērijās iepazīsim aktieri Džeimu Makavoju, angļu reperi Tinie Tempah un aktieri Deividu Tenantu.

Nepalaid garām – Gāzi grīdā 24. sezonu, kur sastapsi visneprātīgākās sacensības un ievērības cienīgas automašīnas, asas izjūtas, jaunus izaicinājumus un uzjautrinošus notikumus!

Saistītās tēmas: gāzi grīdā

Izsaki savu viedokli