Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

ASV automašīnu ražotājs ”Ford” publicējis skices, kurās redzams, ka uzņēmuma nākotnes mašīnām būs noņemama stūre un pedāļi. Šādas funkcijas, protams, tiks iestrādātas tikai tiem automobiļiem, kuri būs aprīkoti ar bezpilota tehnoloģijām.

Pagaidām bezpilota tehnoloģijas nav tik attīstītas, lai šoferis varētu ērti atgulties savā krēslā un neuztraukties par notiekošo uz ceļa. Tāpat arī reti kurā pasaules valstī ir dota atļauja pārvietoties ar bezpilota automašīnām, kurām šofera postenī noteikti jābūt auto vadītājam, kas jebkurā brīdī var pārņemt kontroli savās rokās.

Taču ar laiku tehnoloģijas attīstīsies tiktāl, ka, vistiacamāk, spēkratiem nebūs nepieciešamas nedz stūres, nedz pedāļi. ”Ford” aptuveni ieskicējis savas nākotnes mašīnas, kuras varēs vadīt gan manuāli, gan arī ar datora palīdzību. Respektīvi, spēkratos varēs noņemt stūri, pedāļus un pat ātruma pārslēdzēju.

Atcerēsimies, kas tas jebkurā gadījumā vēl ir tikai pirmais zīmējums un laika gaitā viss vēl var mainīties un tikt uzlabots.

Izmantotie resursi: https://www.engadget.com

Saistītās tēmas: bezpilota tehnoloģijasford

Izsaki savu viedokli