Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Lai palīdzētu atrisināt mūsdienu piegādes problēmas, Ford reiz varētu pievērsties dronu, autonomu transportlīdzekļu un pat pārveidojamu elektrisko triciklu ražošanai paralēli auto ražošanai.

Jauna koncepcija ar nosaukumu Autolivery (auto piegāde) bija viena no 633 priekšlikumiem, kas ir daļa no uzņēmuma iekšējās mobilitātes problēmām. Uzņēmuma darbiniekiem tika lūgts izveidot neparastus risinājumu dizainus mūsdienu transporta problēmām.

Ford inženieru koncepts, kas tika izveidots Šanhajā, paredz bezpilota elektrisku piegādes transportu pilsētā un dronus, kas veiks piegādes uz pārpildītiem debesskrāpjiem. Modificēti skrejriteņi, kas ir cits projekts, varētu tikt radīti, lai sekotu savam īpašniekam un palīdzētu ar iepirkumu pārvadāšanu.

Kompānija ir ieguldījusi 4,5 miljardus ASV dolārus nākotnes elektrisko transportlīdzekļu izveidē un jau ir izvirzījuši mērķi līdz 2021. gadam, plānojot uzsākt savu pirmo ceturtā līmeņa autonomo transportlīdzekli. “Tas ir biedējoši, bet tajā pašā laikā aizraujoši. Mēs esam daļa no lielākajām pārmaiņām mūsu nozarē,” piebilda Armstrongs.

Skrejriteņa koncepts, kas spēj sekot līdzi savam saimniekam un pārvadāt produktus.

t

Ford elektriskais tricikla koncepts, ko kompānija prezentēja Mobile World Congress 2017 pasākumā Barselonā.


Resursi: Wired

Saistītās tēmas: DronifordSkrejriteņi

Izsaki savu viedokli