Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image
  1. gada 15. jūlijā Kuldīgas novadā, Īvandes pagastā notiks Latvijas kausa 4.posms un Baltijas kausa 4. posms Enduro Sprintā.

Enduro Sprints Kuldīgas pusē norisināsies pirmo reizi. Sacensību organizatori parūpējušies, lai trase būtu interesanta un daudzveidīga. Pārbraucieni būs atbilstoši enduro būtībai, veidoti uz klasiskā enduro bāzes – dabīgā reljefa. Sportistiem būs jābrauc pa meža stigām, grants ceļiem, pļavām un jāpārvar arī šķēršļi. Trases kopējais garums aptuveni 35 km, kurā tradicionāli iekļauti divi speciālie testi. Tie būs 2,5 km un 3 km gari. Pirmais enduro tests būs pie Īvandes muižas, ceļš vedīs pāri pļavai, veidojot loku ap Īvandes muižu. Otrs tests paredzēts pēc pārbrauciena Ēdoles pusē un tiek veidots sadarbībā ar Z/S Pilskalni. Sacensību starts un finišs būs Īvandes muižas teritorijā, ļoti skaistā vietā, kas atrodas aptuveni 12 km no Kuldīgas.

Visi sacensību dalībnieki, līdzjutēji un skatītāji laipni aicināti uz Īvandi!

Pēc sacensībām viesi aicināti apmeklēt Kuldīgas pilsētas svētkus un it īpaši Kuldīgas pilsētas svētku gājienu jeb “Dzīru gājienu”, kurā plāno piedalīties arī enduro komandas un braucēji.

Sacensības organizē Biedrības “Motorsport.lv” un „Latvianbaja organizers team” sadarbībā ar Kuldīgas pašvaldību.

Sacensību atklāšana/Pirmais starts plkst. 12:00

Apbalvošana plkst. 17:30 

Sacensību nolikumu meklējiet ŠEIT – http://site-332951.mozfiles.com/files/332951/Enduro_sprinta_sacensibu_nolikums_Kuldiga_2017_V2PS_05072017.pdf

e

Sacensībām reģistrēties iespējams ŠEIT – http://enduromanager.eu/ līdz 14. jūlija plkst. 14:00.

Saistītās tēmas: enduro

Izsaki savu viedokli