Aktuāls

Nominēts Latvijā visstraujāk augošais tehnoloģiju uzņēmums

IT sasniegumi, bizness

”iOS” lietotāji ar ”Gmail” aplikāciju drīzumā varēs lasīt arī citu servisu epastus

Mobilās aplikācijas

Kontakta parkošanās un pārpildīti auto – braukšanas kultūra citviet pasaulē

Auto, Moto

Jaunais ”Audi A7 Sportback” – sportisks luksusa klases modelis

Auto, Moto

Tagad arī Latvijā pirkumus no ”App Store”, ”Apple Music”, ”iTunes” un ”iBooks” varēs apmaksāt ar “Tele2” rēķinu

Internets

LG un ”Qualcomm” sadarbosies, lai izstrādātu nākamās paaudzes savienojumu risinājumus automašīnām

Auto aprīkojums
post-image

Dunlop atzīmē 2016. gadā gūtos panākumus, Ženēvas autoizstādes stendā izrādot FIA Pasaules izturības čempionāta (WEC) uzvarētāju Aston Martin Vantage GTE.

Aston Martin Racing pirmajā sadarbības sezonā ar Dunlop Motorsporta komandu izcīnīja divas godalgas WEC. 2016. gadā Nikijs Tīms [Nicki Thiim] un Marko Sorensens [Marco Sørensen] izcīnīja FIA Pasaules izturības kausu GT klasē, savukārt komanda nodrošināja sev FIA Pasaules izturības balvu GTE profesionāļu komandām.

Aston Martin pirms sezonas pieņēma lēmumu par riepu piegādes partneri izvēlēties Dunlop, tā cenšoties paaugstināt savu konkurētspēju salīdzinājumā ar jauno Ford GT komandu un jau pieredzējušajām Ferrari un Porsche izturības sacīkšu komandām.

Aston Martin komandas direktors Pols Hovarts [Paul Howarth] skaidro, ka izmaiņas bija noteicošais faktors komandas panākumiem visa 2016. gada laikā: “Dunlop ir paraugs tam, kādam jābūt labam partnerim. Viņi mūs pastāvīgi nodrošināja ar inženieriem, kuri pēc katrām sacīkstēm un katra testa brauciena veica padziļinātu analīzi. Mēs bijām nepārtrauktā saziņā. Esmu sadarbojies ar visām lielākajām riepu ražošanas kompānijām, un parasti, uzsākot veidot attiecības, rodas kādi klupšanas akmeņi, taču nekā tāda nebija Dunlop gadījumā.”

Eiropas, Tuvo Austrumu un Āfrikas Motociklu un motorsporta nodaļas izpilddirektors Ksavjērs Frapons [Xavier Fraipont]  paziņoja, ka 2017. gada galvenais virziens saprasts ļoti savlaicīgi: “Abu titulu izcīnīšana jau pirmajā sadarbības gadā ar Aston Martin Racing bija augsts sasniegums, taču svinībām veltījām pavisam maz laika, jo jau nākamajā dienā pēc čempionāta noslēguma mēs atsākām 2017. gada testēšanas programmu.”

Dunlop par savu partneri izvēlējušies FIA Pasaules izturības čempionāta uzvarētāji vēl divās klasēs – LMP1 Privateer (Rebellion) un LMP2 (Alpine). Šajās prototipu klasēs Dunlop 2017. gadā sagaida straujš progresa lēciens, jo saskaņā ar jaunajiem LMP2 noteikumiem, ir atļauts izmantot jaudīgākus automobiļus. Tas rada jaunus izaicinājumus riepu ražotājiem, jo šajā čempionātā izturība un konsekvence ir primārie faktori uzvarai.

Dunlop Sahirā (Bahreina), Sebringā (ASV), Aragonā (Spānija) un Pola Rikāra (Francija) trasē veic testus jau kopš 2016. gada sezonas beigām. Jauno noteikumu un pilnīgi jaunas Dunlop riepu specifikācijas dēļ pēdējie LMP2 automobiļi uzrādīja tādus apļa laikus, kas tuvi pirms četrām sezonām reģistrētajiem ļoti modernizētiem priekšpiedziņas LMP1 automobiļiem.

FIA Pasaules izturības čempionāta sezona šogad sāksies 16. aprīlī Silverstonā (Lielbritānijā).

 

Saistītās tēmas: Dunlop

Izsaki savu viedokli