Aktuāls

Automašīna – tā ir viena no nedaudzajām lietām uz mūsu planētas, kas vieno miljoniem dažādu cilvēku. Šī iemesla dēļ auto tirgus ir pārpildīts ar dažādiem aksesuāru veidiem, kas izkrāšņo mašīnu – citi vairāk, citi mazāk praktiski.

Neesamības efekts

Viens no dīvainākajiem auto aksesuāriem – manekens, kas tiek likts priekšā automašīnu riteņiem. Šī ierīce sniedz neredzamības efektu, itkā mašīnai nebūtu riepu. Šāds aksesuārs izveidots tiem, kas vēlas savus auto aizsargāt no zagļiem.

Ozona gaisa attīrītājs

Interesanta ierīce, kas automašīnā izskatās skaisti, taču šīs ierīces efektivitāte ir ļoti relatīva. Tomēr, ja ir nepieciešama jauna alternatīva populārajiem mašīnas atsvaidzinātājiem, tad šis ir ideāls variants.

Aproce – modinātājs

Šī ierīce ir patiešām noderīga tiem ceļotājiem, kas ir ieplānojuši tālāku braucienu ar automašīnu. Ierīce ir kaut kas līdzīgs fitnesa sekotājam, kas uzskaita autovadītāja dzīvībai svarīgas pazīmes. Ja spiediens vai sirdsdarbība ir pasliktinājusies, vai arī jūtams nogurums un miega trūkums, ierīce sāk vibrēt.

Automašīnas spole

Drošība vairs nevar būt uzticamāka, ja uz automašīnas jumta ir uzstādīta signalizācijas spole. Šāda ierīce var raidīt tīrās enerģijas sienu, lai novērstu jebkādu pieeju transportlīdzeklim. Diemžēl vai par laimi nekas tāds pagaidām neeksistē, lai gan entuziastu grupas vēl joprojām mēģina izgatavot līdzīgus auto aizsargvairogus.

Revolvera bise

Uz kāda Amerikas iedzīvotāja auto jumta tika atrasts automātiskā bise, kas ir savienota ar vadības paneli. Tomēr šim izgudrotājam pietika prāts ar šādu auto pa ielu nepārvietoties!

Elastīgi Michelin’s Tweel riteņi

Šādas elastīgās riepas tika izstrādātas pirms vairākiem gadiem un palika koncepcijas stadijā. Ideja par šāda veida riepām bija pilnībā izmest parastā veidola auto riepas un aizstāt ar kaut ko universālu, kas derētu visām sezonām.

Spīdīgi automašīnu diski High-Tech LED Rims

Spīdīgie LED diski pavisam noteikti ir visai dīvaini, bet tajā pašā laikā pietiekami interesanti, vismaz tiem, kam patīk dižoties ar saviem spēkratiem. Parasts disks auto kustības laikā pārvēršas par spīdīgu aksesuāru ar zīmējumu.

Izsaki savu viedokli