Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto
post-image

Daudzās Londonas ielās pastāv augsts piesārņojuma līmenis, un tiek minēts, ka šis kaitīgais gaiss var būt saistīts ar tūkstošiem nāves gadījumu ik gadu. Kā liecina eksperti, problēmas sakne esot plašais transportlīdzekļu klāsts uz galvaspilsētas ceļiem.

Tā kā šī satiksme kursē apkārt Londonai un visai Lielbritānijai, Transporta departaments izrēķināja un apkopoja datus par savienojumiem starp ceļiem. Un nu šie dati ir pārvērsti par interaktīvu karti, kurā tiek parādītas tās Londonas zonas, kur tiek izmantots visvairāk transportlīdzekļu.

Velosipēdi, mopēdi, automašīnas, autobusi, mikroautobusi, kravas mašīnas un cita veida transportlīdzekļi tiek reģistrēti caur valdības departamentu. Uzklikšķinot uz konkrētu apli, tas atver transportlīdzekļu sadalījumu, kas ir reģistrēti šajā ceļa posmā.

Kaut arī nav pārsteigums, karte norāda – jo tuvāk Londonas centram tu atrodies, jo vairāk izredžu tev ir sastapties ar daudzveidīgiem transporta līdzekļiem. Ap Londonas centru velosipēdi reģistrēti tiek daudz biežāk nekā Londonas nomalē.

Mapi vari apskatīt Šeit.


Resursi: Wired

Saistītās tēmas: autokartelondonasatiksme

Izsaki savu viedokli