Aktuāls

Kad pienāks beigas Francijas ērai WRC pasaules čempionātā?

Auto, Moto

CSDD aicina bērnus un jauniešus aizraujošā veidā un interaktīvā vidē gan atkārtot, gan apgūt ceļu satiksmes noteikumus un piedalīties konkursā “CSDD Satiksmes drošības maratons”.

CSDD_bernu_maratons

Konkursa jautājumi atrodami CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem: http://berniem.csdd.lv/index.php/testi. Lai piedalītos spēlē, iepriekš jāreģistrējas: http://berniem.csdd.lv/index.php/mana-lapa1/register.

Ik nedēļu tiek publicēti pieci jauni jautājumi par ceļu satiksmes drošību, uz kuriem atbildot, tiek krāti punkti. Katru mēnesi labāko rezultātu īpašnieki saņems balvas, bet 2015.gada noslēgumā konkursa “CSDD Satiksmes drošības maratons” uzvarētājs saņems galveno balvu – planšetdatoru.

Atgādinām, ka rudenī CSDD izveidoja jaunu ceļu satiksmes drošības spēli “Velopilsēta”, tā atrodama šajā pašā satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem: http://berniem.csdd.lv/velopilseta. Spēlē īpaša uzmanība veltīta velobraukšanai. Tajā tiek izskaidroti galvenie ceļu satiksmes noteikumu principi, piemēram, kādam jābūt velosipēdista un velosipēda aprīkojumam; kas ir “labās rokas likums”; kā šķērsot ielu / dzelzceļa pārbrauktuvi; kā šķērsot regulējamu / neregulējamu krustojumu.

CSDD satiksmes drošības portālā bērniem un jauniešiem – www.berniem.csdd.lv, pieejama informācija par ceļu satiksmes drošību, informācija par visiem CSDD izglītības projektiem bērniem un jauniešiem, dažādas spēles, filmas, uzdevumi, konkursi, kā arī iespēja pieteikties velosipēda vadītāja eksāmenam. Lai pilnībā izmantotu portālu, aicinām tajā reģistrēties.

Izsaki savu viedokli